Nowa Era złożyła w MEN podręczniki zgodne z nową podstawą programową

30 stycznia br. wydawnictwo Nowa Era złożyło, zgodnie z procedurą MEN, wnioski o dopuszczenie nowych podręczników do gimnazjum i kształcenia zintegrowanego. Wiąże się to z nową podstawą programową, która zacznie obowiązywać w roku szkolnym 2009/2010.

Od początku uważnie przyglądaliśmy się planom ministerstwa, na bieżąco przygotowując nasze podręczniki do zmian. Dlatego już teraz Nowa Era przygotowała dla każdego nauczyciela konkretną propozycję – podręczniki zgodne z nową podstawą programową. Przez cały czas konsultowaliśmy je z pedagogami, dydaktykami i ekspertami naukowymi z całej Polski. Dzięki temu, wybierając nasze podręczniki, nauczyciel może mieć pewność, że znajdzie w nich rozwiązania na miarę swoich oczekiwań oraz zmieniającej się szkolnej rzeczywistości. Wszystko po to, aby każdy nauczyciel mógł poświęcić się temu, co najważniejsze – pracy z uczniem. My zatroszczymy się o resztę.

Twoja Nowa Era

 
Poznaj e-booki Nowej Ery
System diagnoz Nowej Ery
Multibooki Nowej Ery

Nowa Era wspiera ideę wolontariatu Nowa Era Dobroczyńcą Roku 2014

Nowa Era w roku szkolnym 2014/2015 jest oficjalnym i wyłącznym Patronem edukacyjnym Szkoły pod żaglami kapitana Krzysztofa Baranowskiego

Konkurs Projekt z klasą wygraj grant Nowej Ery

Campus
Strona główna  | Pracuj z nami  | Wyszukiwarka numerów dopuszczenia  | Kontakt
Regulamin księgarni  | Biuletyn Internetowy  | Archiwum magazynów dla nauczycieli  | Polityka plików cookies