Szanowni nauczyciele

Już po raz czwarty Wydawnictwo Nowa Era i National Geographic Polska mają zaszczyt zaprosić Państwa i Państwa uczniów do udziału w konkursie „Moje Miejsce na Ziemi”. W ubiegłych latach w nasze ręce trafiło blisko 3 tysiące prac, które można zobaczyć na Interaktywnej Mapie Polski.

Oto wyniki 4 edycji konkursu Moje Miejsce na Ziemi!

W kategorii film nagroda Grand Prix została przyznana pracy pt. „Bookworms Celebrating Euro 2012” wykonana przez uczniów z Gimnazjum nr 2 w Skoczowie pod przewodnictwem Pani Katarzyny Staszczyszyn-Koziny.
Zobacz pracę

W kategorii broszura/prezentacja multimadialna nagrodę Grand Prix otrzymała grupa uczniów pod przewodnictwem Pani Katarzyny Łukasik z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica ze Staszowa. Tytuł pracy to „The other side of the coin”.
Zobacz pracęZwycięzcy tegorocznej edycji otrzymają cenne nagrody i wezmą udział w uroczystej gali wręczenia nagród. Serdecznie zapraszamy do przygotowania w języku angielskim prac w jednej z dwóch kategorii:
Kategorie konkursowe


Jak będziesz świętować EURO 2012 w swoim miejscu na Ziemi? W tegorocznej edycji konkursu
tematem przewodnim jest:
 
Chcielibyśmy poznać Wasze Miejsce na Ziemi poprzez ukazanie nam, jak zamierzacie obchodzić sportowe święto, na które wszyscy czekamy – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej – Euro 2012, które odbędą się już w czerwcu w Polsce oraz na Ukrainie! Zachęćcie piłkarskich kibiców z różnych krajów, aby przyjechali dopingować swoje drużyny do Waszego Miejsca na Ziemi. Czekamy na Wasze prace do 30 kwietnia!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z Gali rozdania nagród konkursu Moje Miejsce na Ziemi:

 
Copyright @ National Geographics & Nowa Era. Wszelkie prawa zastrzeżone
Moje miejsce na Ziemi - Edycja specjalna Euro 2012