Rejestracja nowego użytkownika została pomyślnie zakończona.

Dziękujemy za prawidłowe wypełnienie formularza.
Na wskazany w formularzu adres email została wysłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny (otrzymasz ją wciągu kilku najbliższych minut). Aby uzyskać dostęp do serwisu Dla nauczycieli oraz do księgarni internetowej wydawnictwa Nowa Era należy odebrać tę wiadomość i potwierdzić swoje dane klikając w link aktywacyjny (lub skopiować i wkleić link do przeglądarki internetowej).

W przypadku nieotrzymania wiadomości email z linkiem aktywacyjnym, prosimy o kontakt z Infolinią wydawnictwa Nowa Era w celu odblokowania konta www.

Twój dostęp do materiałów dydaktycznych znajdujących się serwisie Dla nauczycieli wydawnictwa Nowa Era został ograniczony. Aby otrzymać dostęp do wszystkich pomocy dydaktycznych należy skontaktować się z Infolinią wydawnictwa Nowa Era pod numerem telefonu 801 88 10 10 (z telefonów stacjonarnych) lub 58 721 48 00 (z telefonów komórkowych). Infolinia wydawnictwa Nowa Era jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00.
Procedura ta ma na celu uniemożliwienie osobom niepowołanym (np. uczniom) dostępu do materiałów dydaktycznych.
 
Poznaj e-booki Nowej Ery
System diagnoz Nowej Ery
Multibooki Nowej Ery

Nowa Era wspiera ideę wolontariatu Nowa Era Dobroczyńcą Roku 2014

Nowa Era w roku szkolnym 2014/2015 jest oficjalnym i wyłącznym Patronem edukacyjnym Szkoły pod żaglami kapitana Krzysztofa Baranowskiego

Konkurs Projekt z klasą wygraj grant Nowej Ery

Campus
Strona główna  | Pracuj z nami  | Wyszukiwarka numerów dopuszczenia  | Kontakt
Regulamin księgarni  | Biuletyn Internetowy  | Archiwum magazynów dla nauczycieli  | Polityka plików cookies