Nowa Era a reforma oświaty

Łączymy świat dzisiejszej szkoły ze światem szkoły po reformie

Świat szkoły dziś i świat szkoły po reformie dzieli wiele wyzwań dla nauczyciela i dyrektora, z którymi muszą poradzić sobie w krótkim czasie. Niezależnie od oceny reformy, łączy nas troska o to, by pewnie połączyć te dwa różne światy i zachować to, co najważniejsze – najwyższą jakość nauczania.

Nowa Era przygotowała solidne rozwiązania, które pomogą sprostać wszystkimi najważniejszym wymogom reformy oświatowej:

  • Łączymy wymagania nowych podstaw programowych z potrzebami i przyzwyczajeniami uczniów i nauczycieli
  • W kwestii jakości nie idziemy na skróty – nasze publikacje zostały faktycznie zmienione i dostosowane do wymogów nowej podstawy programowej 
  • Zadbaliśmy o spójność i ciągłość procesu dydaktycznego – nasze nowe serie zawierają rozwiązania dydaktyczne pomagające w niwelowaniu różnic programowych (z obecną podstawą) i gwarantujące spójność koncepcyjną w całym cyklu nauczania 
  • Nasza oferta nie ma luk. Oferujemy kompletne rozwiązania (wszystkie przedmioty, wszystkie poziomy i klasy)
  • Zapewniamy solidne wsparcie w całym procesie zmiany (zarówno dla nauczycieli, jak i dla dyrektorów – także w zakresie zmian organizacyjno-prawnych)

Rozwiązania dla nauczycieli i dyrektorów

Nowa Era przygotowała kompleksową odpowiedź, która pomoże nauczycielom i dyrektorom uporać się z wyzwaniami reformy oświatowej. Nasza oferta jest oparta na wyjątkowo stabilnych filarach: wysokiej jakości, zrozumieniu dla potrzeb polskiej szkoły oraz całościowym podejściu do procesu dydaktycznego. Będziemy towarzyszyć nauczycielom i dyrektorom w całym procesie zmiany.

Zobacz także