Rozwiązania Nowej Ery dla szkoły

 • Kompletne rozwiązania. Nasza oferta nie ma luk.
  Zapewniamy podręczniki do wszystkich przedmiotów i wszystkich klas objętych reformą – dostosowane do wymagań MEN oraz pozwalające zmieścić się w kwocie dotacji.
 • Nasza oferta łączy szeroki wybór serii różnych wydawców
  Nowa Era zapewnia nauczycielom i dyrektorom możliwość elastycznego skonstruowania własnego szkolnego zestawu z bogatej gamy różnorodnych tytułów. Nasza znana i ceniona oferta „Razem dla edukacji” jest jeszcze szersza – zawiera kompletną ofertę Nowej Ery oraz dodatkowe propozycje innych wiodących wydawców i ekspertów przedmiotowych. Łączy je jakość oraz wiedza ekspercka.
 • Rozwiązania gotowe na czas
  Nasze nowe publikacje pokazujemy stopniowo, tak szybko, jak to możliwe. Jednocześnie jesteśmy odpowiedzialni – nie wprowadzamy niepotrzebnego chaosu, pokazując publikacje niedostosowane do nowej podstawy czy niższej jakości.
 • Kompleksowe wsparcie w całym procesie zmiany
  Pomagamy nauczycielom i dyrektorom sprawnie i pewnie przejść przez morze wyzwań reformy oświatowej.  Zapewniamy szkołom nie tylko rozwiązania w zakresie oferty dydaktycznej, ale także wsparcie w kwestiach administracyjno-formalnych. We współpracy z ekspertami z zakresu prawa oświatowego i zarządzania oświatą przygotowaliśmy szereg materiałów, które pomogą dyrektorom poradzić sobie z najważniejszymi wyzwaniami reformy oświatowej.
 • Nasza oferta jest oparta na solidnych filarach
  Jesteśmy najczęściej wybieranym wydawnictwem zarówno w szkole podstawowej, jak i gimnazjum. Wyjątkowo silnym filarem naszej oferty są serie do przyrody i przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia, fizyka, chemia) – których wprowadzenie do szkoły podstawowej jest jednym z kluczowych wyzwań dydaktycznych.

Partnerzy Nowej Ery: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Migra, Wydawnictwo Szkolne PWN, Express Publishing, Pearson, Oxford University Press, Macmillan Education, LektorKlett, Hachette, Nowela, Hueber oraz VULCAN.

baner_dyrektor.jpg

Zamówienia dotacyjne

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na podręczniki i materiały ćwiczeniowe w ramach dotacji 2017, skontaktuj się z naszym Centrum Kontaktu: 801 88 10 10 lub z Przedstawicielem Oświatowym wydawnictwa Nowa Era.

Zobacz także