Szkoła dobrych rozwiązań

Szkoła dobrych rozwiązań

Wydawnictwo Nowa Era stworzyło unikatowy program edukacyjny, którego celem jest wsparcie dyrektorów i nauczycieli w codziennej pracy oraz w rozwoju zawodowym. Uczestnicy programu uzyskają dostęp do kompletnego zestawu narzędzi edukacyjnych i pomocy dydaktycznych, do nowoczesnych platform diagnostycznych oraz bogatej oferty kursów rozwojowych i przykładów dobrych praktyk szkolnych. Wydawnictwo Nowa Era zapewni im także możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie edukacji.

Zobacz, co znajdziesz w programie »
Zobacz Regulamin programu »

Zobacz, co znajdziesz w Strefie Dyrektora

Dyrektor liderem – zapowiedź

Dyrektorzy szkół są sprawnymi menedżerami, ale szybko zmieniający się świat stawia przed nimi wciąż nowe wyzwania. Aby skutecznie zarządzać, muszą stać się liderami. Zapraszamy do wysłuchania cyklu wykładów dr. hab. Macieja Błaszaka, który nie tylko przedstawi sposoby funkcjonowania współczesnych liderów, lecz także podpowie, jak zostać przywódcą.

Prawo Optivum

Jest to idealne narzędzie dla pracowników oświaty, którzy muszą podejmować decyzje na podstawie aktualnych przepisów. Ten niezawodny system ułatwia wyszukiwanie obowiązujących aktów prawnych i pozwala prześledzić wszystkie modyfikacje tych dokumentów.

MOL NET +

Program ten przenosi system zarządzający szkolną biblioteką do internetowej chmury. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oferuje wiele wygodnych rozwiązań, na przykład dostęp do katalogu biblioteki na urządzeniach mobilnych czy monitorowanie terminów zwrotu książek. Najważniejszą jego zaletą jest jednak możliwość ewidencji oraz kontroli obiegu podręczników, które od roku 2015 stają się własnością szkoły.

Nowe technologie w szkole – zapowiedź

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych nowym technologiom. Uczestnicy programu dowiedzą się, jak wprowadzić je do szkoły. Zaprezentujemy im także skuteczne sposoby i ciekawe przykłady stosowania multimediów w codziennej pracy z uczniami.

Zobacz, co znajdziesz w Strefie Nauczyciela

Nowe technologie w szkole – zapowiedź

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych nowym technologiom. Uczestnicy programu dowiedzą się, jak wprowadzić je do szkoły. Zaprezentujemy im także skuteczne sposoby i ciekawe przykłady stosowania multimediów w codziennej pracy z uczniami.


Dlanauczyciela.pl

Dlanauczyciela.pl to portal pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.

Diagnoza

Skorzystaj z wygodnego narzędzia ułatwiającego monitorowanie realizacji podstawy programowej i badanie postępu osiągnięć uczniów. Portal oferuje: testy zgodne z zasadami pomiaru dydaktycznego, przejrzyste raporty z analizy wyników ucznia i klasy na tle ogólnopolskim, spersonalizowane opinie i rekomendacje, karty pracy do zindywidualizowanego nauczania.

 
Strona główna  | Pracuj z nami  | Wyszukiwarka numerów dopuszczenia  | Kontakt
Regulamin księgarni  | Biuletyn Internetowy  | Archiwum magazynów dla nauczycieli  | Polityka plików cookies