Media o Szkole pod Żaglami*

• Przeżyjmy to jeszcze raz…
Cykl programów o dzielnej załodze tegorocznej Szkoły pod Żaglami przygotowany przez TVN24 możesz obejrzeć tutaj

• Szkoła pod żaglami zakończyła swoją przygodę
Szkoła pod żaglami kapitana Baranowskiego zakończyła swoją przygodę. Załoga Pogorii po trwającym półtora miesiąca rejsie wróciła do Polski. Dla wielu żeglarzy była to podróż życia.
Czytaj dalej…

• Pogoria na półmetku wyprawy!
90 godzin lekcyjnych, 84 godzin wachty i 21 niezapomnianych zachodów słońca już za nimi czyli Szkoła pod żaglami na półmetku wyprawy!
Czytaj dalej…

• Wypłynął w rejs "Szkoły Pod Żaglami" i spełnia swoje marzenia!
Martin Szajnar, uczeń klasy trzeciej Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, właśnie wypłynął w sześciotygodniowy rejs.
Dzięki uczestnictwu w projekcie "Szkoła Pod Żaglami" ma szansę spełnić swoje marzenia!
Czytaj dalej…

• Gimnazjalisto, możesz wyruszyć w rejs dookoła świata
Fundacja Szkoła pod żaglami Krzysztofa Baranowskiego zachęca do udziału w projekcie "Dookoła Świata za Pomocną Dłoń". Można się do niego zgłaszać do połowy listopada.
Czytaj dalej…

• Marzysz o rejsie dookoła świata? Ruszył nabór do Szkoły pod Żaglami
Jesteś uczniem drugiej klasy gimnazjum? Marzysz o rejsie dookoła świata? Lubisz pomagać innym? Weź udział w projekcie "Dookoła Świata za Pomocną Dłoń", który organizuje Fundacja Szkoła pod Żaglami
Czytaj dalej...

• Szkoła pod Żaglami: Morska kuźnia charakterów
- Na udział decydują się tylko bardzo zdeterminowani młodzi ludzie - mówi kapitan Krzysztof Baranowski, pomysłodawca projektu "Dookoła Świata za Pomocną Dłoń". Za roczną pomoc niesioną innym 25 września 30 uczniów z trzeciej klasy gimnazjum ruszyło w rejs Fundacji Szkoła pod Żaglami. Domem, szkołą i miejscem odpoczynku stał się dla uczestników żaglowiec. Szkolne ławki zastąpił pokład POGORII. Czas odmierzają wachty. Zamiast szkolnych dzwonków słyszą wybijanie szklanek.
Czytaj dalej...

• Szkoła pod Żaglami zmierza na Atlantyk. "Na razie Neptun jest łaskawy"
Niekonwencjonalna Szkoła pod Żaglami kapitana Baranowskiego wypłynęła na szerokie wody i zmierza w stronę Atlantyku. Na pokładzie Pogorii płyną gimnazjaliści, którzy są laureatami akcji "Dookoła Świata za Pomocną Dłoń".
Czytaj dalej...

• Pogoria wypłynęła w rejs
Wystartował rejs Szkoły pod Żaglami. Na pokładzie trzydziestu gimnazjalistów wyłonionych w całorocznym konkursie "Dookoła świata za pomocną dłoń". Trasa żaglowca Pogoria pod dowództwem kapitana Krzysztofa Baranowskiego wiedzie ze Świnoujścia przez Bałtyk, Morze Północne, Atlantyk i Morze Śródziemne do Genui.
Czytaj dalej...

• Szkoła pod Żaglami.
Wystartował rejs Szkoły pod Żaglami. Trasa statku pod dowództwem kapitana Krzysztofa Baranowskiego wiedzie od Świnoujścia przez Bałtyk, Morze Północne, Atlantyk i Morze Śródziemne do Genui.
Czytaj dalej...

• 15-letni Mateusz Zabielski z Łomży znalazł się w gronie 30 młodych ludzi wyróżnionych z całej Polski. 22 września wyruszy w sześciotygodniowy rejs
Szkoła pod Żaglami „Dookoła świata za Pomocną Dłoń” to nagroda dla najlepszych wolontariuszy w Polsce, a jednocześnie bardzo sprawnych, bo selekcja sprawnościowa, która odbyła się w czerwcu w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie była iście mordercza.
Czytaj dalej…

• Rejs nagrodą za działalność charytatywną
Najbardziej boimy się choroby morskiej oraz podciągania się na drążku – śmieją się Daria i Ala, uczennice Gimnazjum Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku.
Czytaj dalej…

* Linki do stron internetowych osób trzecich znajdujące się na tej stronie, są wynikiem naszego działania w dobrej wierze oraz przekonania, że zawartość tych stron pozostaje w związku z naszą stroną i nie narusza obowiązującego prawa.