Aktualności
Mamy nowy pakiet do zerówki!
A w nim… coś dla ciała, coś dla główki!

Zerówka to ważny moment w życiu przyszłego ucznia. To tu ma szansę przygotować się do pójścia do pierwszej klasy, wykształcić umiejętności i nawyki, które będą mu potrzebne w szkole. Nie zapominajmy jednak, że nie samą nauką zerówka stoi. Wręcz przeciwnie, dziecko na tym etapie rozwoju wciąż potrzebuje zajęć ze zdecydowaną przewagą zabawy.

Nowa Era podjęła się stworzenia zupełnie nowego pakietu do zerówki, który łączy dobrą zabawę z intuicyjnym kształceniem umiejętności i nawyków potrzebnych w szkole, a to wszystko okrasza… szerokim uśmiechem.


Pakiet „Szkoła nas woła” nie tylko doskonali sprawność manualną i przygotowuje do czytania, pisania oraz liczenia. Autorzy tego pakietu spojrzeli na potrzeby rozwojowe dziecka przedszkolnego w sposób całościowy. Dlatego są tam też ćwiczenia, które uczą logicznego myślenia, ćwiczą pamięć i uwagę oraz doskonalą percepcję słuchową i wzrokową. Krótko mówiąc, ten starannie skomponowany zbiór zabaw, zadań i ćwiczeń wspomaga rozwój dzieci we wszystkich obszarach kluczowych dla odniesienia szkolnego sukcesu. Urozmaicone zajęcia pomagają budować zbiór kompetencji niezbędnych w pierwszej klasie. Co ważne, pakiet jest dopracowany zarówno w warstwie merytorycznej, jak i wizualno-tekstowej. Duże zdjęcia i ilustracje zaciekawiają, a doskonałe teksty w naturalny sposób wprowadzają dzieci w świat wartości. Lepszą motywację do rozwoju trudno sobie wyobrazić! Pakiet „Szkoła nas woła” to zatem gwarancja, że Twoi podopieczni nie tylko będą się świetnie bawić na zajęciach, lecz także pójdą do pierwszej klasy doskonale przygotowani!

Oceń sama

Wybór pakietu to odpowiedzialne zadanie. Ty i Twoi uczniowie będziecie pracować z nim przez cały rok. Dlatego najlepiej obejrzeć i ocenić pakiet osobiście.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie Karty pracy cz. I pakietu „Szkoła nas woła”, koniecznie skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami...
 
Strona główna  | Pracuj z nami  | Wyszukiwarka numerów dopuszczenia  | Kontakt
Regulamin księgarni  | Biuletyn Internetowy  | Archiwum magazynów dla nauczycieli  | Polityka plików cookies