E-rozwiązania

Wirtualny atlas anatomiczny Empiriusz Wirtualny atlas anatomiczny

Wykorzystując VR zajrzyj do fascynującego wnętrza ciała człowieka. Sprawdź naszą nowość 2023!

Czytaj więcej

Egzamin ósmoklasisty

Analiza raportów CKE 2023 Analiza raportów CKE 2023

Zachęcamy do zapoznania się z analizą raportów CKE po egzaminie ósmoklasisty 2023 pod kątem przygotowań tegorocznych ósmoklasistów do egzaminu 2024.

Czytaj więcej

Dla przedszkola

Balon Blum Balon Blum

Bezpieczna gra online dla przedszkolaków. Sprawdź!

Czytaj więcej

E-rozwiązania

Generator testów i sprawdzianów Generator testów i sprawdzianów

Twoje narzędzie do systematycznej kontroli postępów uczniów.

Czytaj więcej

Informacje

Okulary czasu: najlepsza premiera na jesień!

Już jest! I jest taka, jaką najbardziej lubimy: wciągająca opowiadaniami, przyciągająca barwami, pięknie zilustrowana, pełna zaskakujących wątków, mądra, wrażliwa: książka „Okulary czasu” wieńcząca siódmą edycję naszego ogólnopolskiego konkursu literackiego Popisz się talentem 2023.

Wspieramy kolejną edycję programu „Ratownicy Czytelnictwa”

Trwa nabór do tegorocznej edycji „Ratowników czytelnictwa”. To program dla szkół, przedszkoli i bibliotek publicznych stworzony przez Fundację Powszechnego Czytania i aktywnie wspierany przez Nową Erę. Bo gdy w grę wchodzi upowszechnianie czytelnictwa i miłości do książek, zawsze jesteśmy pierwsi!

Nagradzamy, doceniamy i promujemy kreatywne pomysły - startuje nowa edycja „Projektantów edukacji” 

W poniedziałek 2. października 2023 rusza 14. edycja Projektantów edukacji. To najpopularniejszy ogólnopolski konkurs, w którym Nowa Era nagradza POMYSŁY na projekty edukacyjne.  

Kalendarium spotkań

Najbliższe spotkania

Kompleksowa oferta edukacyjna

Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty. Nagradzane serie wydawnicze, lubiane i sprawdzone podręczniki szkolne, pomoce dydaktyczne dla nauczycieli, rozwiązania dla szkół i przedszkoli, dyrektorów, nauczycieli i uczniów - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Nowoczesne e-rozwiązania

Świat wokół nas podlega nieuchronnej cyfryzacji. Tradycyjne, papierowe publikacje i rozwiązania są uzupełniane, a nierzadko zastępowane rozwiązaniami elektronicznymi i multimedialnymi. Nasza oferta obejmuje wszystkie te obszary, umożliwiając wybór spójnych rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnego ucznia, nauczyciela i grupy.

Wsparcie dla nauczycieli

Dla nauczyciela

edukacja szkolna i przedszkolna

Generator testów

szkoła podstawowa

Nauka po szkole

Balon Blum

wychowanie przedszkolne

NOWA Teraz matura

szkoła ponadpodstawowa

Wsparcie dla szkół

Diagnoza Nowej Ery

edukacja szkolna

Diagnoza PRZED...

edukacja szkolna

Wydawnictwo odpowiedzialne społecznie

Bycie liderem na rynku edukacyjnym zobowiązuje. Dlatego Nowa Era działa w sposób oparty na odpowiedzialności i szacunku dla drugiego człowieka. Dotyczy to zarówno naszych pracowników, jak i partnerów biznesowych. Te same wartości przyświecają inicjatywom wolontariackim, które inicjujemy lub wspieramy jako firma społecznie odpowiedzialna.  

Niech dobro zawsze zwycięża! Prezentujemy raport CSR za 2022 rok

„Rok 2022 był niełatwy. Agresja Rosji na Ukrainę skonfrontowała nas z sytuacją wymagającą jasnego określenia swoich postaw, stosunku do drugiego człowieka, gotowości do niesienia pomocy” – to słowa Pani Magdaleny Duszyńskiej-Walczak, prezes Nowej Ery, które otwierają nasz raport opisujący działania z dziedziny odpowiedzialności społecznej za 2022 rok. Ten dokument warto przeczytać – bo pokazuje on, że gdy się działa wspólnie i w słusznym celu, to nie ma rzeczy niemożliwych. I że dobro zawsze zwycięża!

Nowa Era nagrodzona za udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów”

Wydawnictwa Nowa Era, WSIP, Macmillan, Oxford University Press, Pearson i LektorKlett, zostały wyróżnione za udział w akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Wyróżnienie w kategorii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu zostało przyznane w konkursie Finansista Roku 2015, organizowanym przez Gazetę Finansową. 

Nowa Era Partnerem programu Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to pierwszy w Polsce ogólnopolski projekt wspierający duże rodziny. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji, każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać z systemu zniżek i dodatkowych uprawnień na terenie całego kraju.

Jesteśmy członkiem Koalicji Prezesi-wolontariusze

Koalicja ma na celu szerzenie idei wolontariatu i propagowanie społecznej odpowiedzialności wśród liderów biznesu poprzez przekazywanie wiedzy i doświadczenia.

Zobacz także