Aktywna tablicao programie

Gratulujemy beneficjentom programu „Aktywna tablica 2023.  Udzielone szkołom wsparcie finansowe należy wykorzystać na zakup sprzętu i nowoczesnych pomocy dydaktycznych do końca bieżącego roku. Skorzystaj z pomocy sprawdzonego partnera edukacyjnego!

Rok 2023 to przedostatni rok rządowego programu „Aktywna tablica” na lata 2020–2024, w którym publiczne i niepubliczne szkoły ponadpodstawowe dla dzieci i młodzieży:

 • licea ogólnokształcące
 • technika
 • szkoły branżowe I stopnia

mogą się ubiegać o wsparcie finansowe na zakup m.in.:

 • interaktywnych monitorów dotykowych o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali,
 • specjalistycznego oprogramowania lub materiałów edukacyjnych, wykorzystujących TIK, takich jak wirtualne laboratoria czy materiały do nauczania kodowania i robotyki.

 

Szkoły mogą wnioskować tylko raz w trakcie trwania programu o przyznanie wsparcia finansowego w wysokości:

Aktywna tablica 2022 – sprawozdanie z realizacji

Beneficjentom (dyrektororm szkół) programu Aktywna tablica 2022 przypominamy o konieczności złożenia sprawozdania z realizacji zadań do organu prowadzącego do 31 sieprnia 2023

Aktywna tablica – oferta na rok 2023

Interaktywne monitory dotykowe Samsung o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali – to znacznie więcej niż najlepsza cyfrowa tablica.

 

dowiedz się więcej

Wybierz optymalny zestaw interaktywnych monitorów dotykowych Samsung o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali dla swojej placówki!

[Skontaktuj się z nami] − pomożemy w optymalnym doborze rozwiązań. 

zestaw_2.jpg

zestaw_3.jpg

zestaw_4.jpg

Aktywna tablica Wirtualne laboratorium w ofercie na rok 2023

Zakup bezpośrednio u producenta dobrze wyposażonej pracowni chemicznej w postaci Wirtualnego laboratorium Empiriusz pozwoli Twoim uczniom w bezpieczny sposób przeprowadzić wszystkie doświadczenia chemiczne zapisane w podstawie programowej.

zestaw_5.jpg

Zaufany partner programu Aktywna tablica

Przy wyborze oferty w ramach programu Aktywna tablica polegaj na partnerach zapewniających dostępność towaru. Środki, których nie wydatkujesz do 31 grudnia 2022 roku podlegają zwrotowi do budżetu.

Nowa Era wspiera szkoły na każdym etapie programu Aktywna tablica. Wybierając interaktywne monitory dotykowe Samsung o przekątnej co najmniej 55 cali możesz liczyć na:

 • pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji wymaganej w programie Aktywna tablica
 • merytoryczne doradztwo w zakresie wyboru i zakupu interaktywnych monitorów dotykowych
 • profesjonalną i bezpłatną instalację interaktywnych monitorów dotykowych
 • certyfikowane szkolenia z obsługi interaktywnych monitorów dotykowych
 • wsparcie w rozliczeniu i sprawozdawczości wymaganych w programie Aktywna tablica
 • centrum wsparcia produktów Samsung dla oświaty (tel. 58 322 45 46)
 • dostosowanie interaktywnych monitorów dotykowych do wymogów Ogólnopolskiej Siecie Edukacyjnej.

Formularz kontaktowy

Chcesz poznać szczegóły oferty, w tym cenę, terminy dostawy i warunki rozliczenia? Potrzebujesz pomocy przy wyborze oferty dostosowanej do potrzeb placówki?

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu:

 • Zadzwoń do przedstawiciela oświatowego lub do Centrum Kontaktu pod numer 58 322 45 46.
 • Napisz do nas: aktywnatablica@nowaera.pl
 • Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą.

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form