Św. Patryk w roli głównej, czyli zielono mi…

Już niedługo (17 marca) nasze szkoły zaleje fala zieleni, koniczynek, rudych wąsów i fantazyjnych kapeluszy, garnców ze złotem i kolorowych tęczy. A wszystko za sprawą święta patrona Irlandii – św. Patryka.

Już niedługo (17 marca) nasze szkoły zaleje fala zieleni, koniczynek, rudych wąsów i fantazyjnych kapeluszy, garnców ze złotem i kolorowych tęczy. A wszystko za sprawą święta patrona Irlandii – św. Patryka.

Zapraszamy Was do pobrania lekcji kulturowej, w której historia Irlandii przeplata się ze współczesnością – założymy św. Patrykowi profil na Facebooku, sprawdzimy wiedzę za pomocą interaktywnego quizu QUIZIZZ oraz zastanowimy się, o co poprosilibyśmy skrzata leprechauna… gdybyśmy go złapali 

Pobierz lekcję dla szkół ponadgimnazjalnych: Saint Patrick’s Day

 

 

MRS POPPY, CZYLI KIM JEST JUSTYNA MAK?
Nauczycielka, trener i coach językowy; zafascynowana narzędziami, które usprawniają proces nauczania/uczenia się i świadomie wspierają w rozwoju; autorka innowacji pedagogicznych oraz szkolna koordynatorka wielu TIK-owych projektów i programów.