Das ist Deutsch! Podręczniki z repetytorium. Część 4

Das ist Deutsch! Podręczniki z repetytorium. Część 4

Język niemiecki dla gimnazjum

Autorzy: Sylwia Mróz-Dwornikowska

"Das ist Deutsch! Podręcznik z repetytorium" język niemiecki dla gimnazjum z CD-RomemCzęść 4. serii  „Das ist Deutsch!” -  to  publikacja rekomendowana jako integralna -  czwarta część serii „Das ist Deutsch! Kompakt”, umożliwiająca przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Publikacja zgodna z nową podstawą programową. Nie spełnia wymogu wieloletniości.

  • Łączy w sobie elementy podręcznika (podział na jednostki lekcyjne) oraz repetytorium (powtórzenie materiału i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym). 
  • Umożliwia realizację podstawy programowej III.0. jako kontynuacja po części 1. i 2. w seriach  „Das ist Deutsch!” i „Das ist Deutsch! Kompakt”, ponieważ wprowadza nowe treści leksykalno-gramatyczne. 
  • Umożliwia realizację podstawy programowej III.1. jako kontynuacja po części 2. i 3. w seriach "Das ist Deutsch!”  i   Das ist Deutsch! Kompakt”.
  • Doskonale przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (15 tematów egzaminacyjnych, przykładowe arkusze egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, lekcje powtórkowe obejmujące  materiał leksykalno-gramatyczny z poprzednich dwóch lat nauki).
  • Przybliża format egzaminu gimnazjalnego dzięki materiałom na CD-Romie (aktywny słowniczek niemiecko-polski, przewodnik po egzaminie gimnazjalnym oraz nagrania tekstów do słuchania).