Edukacja i technologia razem 

Lider rynku edukacyjnego Nowa Era oraz lider rynku oprogramowania dla oświaty VULCAN przedstawiają unikatowy system wspierający pracę szkół. Tylko technologia dostosowana do edukacji pomoże w pełni wykorzystać potencjał Twojej placówki. 

1_1140x515.jpg

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak wiele czasu i zaangażowania wymaga codzienne zarządzanie placówką edukacyjną oraz przygotowanie angażujących zajęć lekcyjnych. Dlatego postawiliśmy na maksymalne uproszczenie procedur, intuicyjną obsługę i funkcjonalność.  

Przedstawiamy wygodny i intuicyjny w obsłudze system, który integruje proces zarządzania placówką oraz proces dydaktyczny: eduOne. 

To pierwsza tak prosta w obsłudze i wszechstronna forma wsparcia dla kadry zarządzającej i nauczycieli. System eduOne pomaga zamienić długie, mozolne i czasochłonne procedury w zautomatyzowane procesy, przy których potrzebna jest tylko pobieżna kontrola. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo na formalnościach i sprawach administracyjnych zarówno dyrektorom, jak i nauczycielom. 

System eduOne jest efektem wielu miesięcy badań i analiz, prowadzonych w szkołach we współpracy z dyrektorami i nauczycielami o różnym stażu pracy. eduOne w pełni odpowiada na potrzeby związane z zarządzaniem wieloma aspektami funkcjonowania szkoły oraz procesem dydaktycznym, pozwalając: 

IKONKA 1.jpg zyskać dyrektorowi więcej czasu (nawet kilka godzin tygodniowo!) dzięki uproszczeniu i zautomatyzowaniu znaczącej części jego codziennych obowiązków,
IKONKA 2.jpg znacznie szybciej identyfikować problemy i od razu je eliminować (możliwość skutecznego monitoringu sytuacji w szkole już od poziomu konkretnych uczniów i nauczycieli),
IKONKA 3 1.jpg szybko reagować w krytycznych sytuacjach, dzięki łatwemu dostępowi do dokumentacji, porządkowi i przejrzystości przechowywanych materiałów,
IKONKA 4.jpg zwiększyć zaangażowanie nauczycieli, dzięki dostarczeniu biblioteki zasobów Nowej Ery i partnerów oraz narzędzia, które ułatwi tworzenie i przechowywanie kolekcji lekcji multimedialnych oraz własnych materiałów dydaktycznych,
IKONKA 5.jpg zwiększyć zadowolenie rodziców – ze względu na uproszczenie komunikacji, przejrzystość systemu, możliwość szybszego reagowania w przypadku ewentualnych problemów dziecka.

2_1140x515 demo wersja 2 copy.jpg

Praktyczne wsparcie dla dyrektora w zarządzaniu i administracji

1140x145_ikonki.jpg

 

Skuteczna pomoc dla nauczycieli 

  • Wspiera szybkie tworzenie angażujących ucznia zajęć dzięki wykorzystaniu modułu Kolekcji zasobów na lekcje 
  • Wspomaga wyszukiwanie gotowych i sprawdzonych merytorycznie materiałów do prowadzenia lekcji  
  • Automatyzuje procesy administracyjne (oszczędza czas i ułatwia organizację, dzięki systemowym przypomnieniom i monitom) 
  • Pozwala w pełni kontrolować proces nauczania, rejestrować postępy uczniów i dostrzegać ich ukryte talenty 

Zobacz także