logo edusensus Awards kolor.png

Formularz konkursowy - kategoria VR-Edu Innowator ROKU

Zgłoś kandydaturę za pośrednictwem poniższego formularza. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Prosimy również o odpowiedzi ankietowe zamieszczone na końcu formularza – służą one wyłącznie celom badawczym eduSensus Institute.

W uzasadnieniu kandydatury napisz w jaki sposób Twój kandydat używa w swojej pracy technologii VR? Jak wpłynęło to na lekcje? Czy można zauważyć większe zainteresowanie i zaangażowanie uczniów podczas zajęć? Czy udało się nawiązać bliższy kontakt i lepszą relację z uczniami? Czy istnieją jakieś konkretnie obserwowalne wyniki lub przykłady, które potwierdzają ten postęp lub sukces?

Pamiętaj, im pełniejsze uzasadnienie kandydatury, tym większa szansa na zwycięstwo Twojego kandydata. Zachęcamy do dołączania do zgłoszenia dodatkowych materiałów, takich jak linki html, video, zdjęcia. 

Dopuszczamy możliwość samodzielnego zgłoszenia kandydata w konkursie. W takim wypadku oczekujemy od kandydata podania telefonu i danych osoby gotowej do udzielenia referencji

Nie zwlekaj – wypełnij poniższy formularz aby zgłosić kandydata w konkursie eduSensus Education Awards w kategorii VR-Edu Innowator 2023!