Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Fokus na szkołę średnią

Szkoła średnia to uczniowie i nauczyciele - społeczność, która zmienia się wraz z otaczającym ją światem.  Dziś zmiany zachodzą szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Uważnie się im przyglądamy, ale przede wszystkim słuchamy głosu Twojego i Twoich uczniów. Dzięki temu tworzymy rozwiązania edukacyjne na miarę wyzwań współczesnej szkoły średniej – takie, które angażują, pomagają efektywnie uczyć, skutecznie przygotowują do matury.

Webinaria przedmiotoweJak dostosować nauczanie do zmieniającej się szkoły?
Pakiet praktycznych pomysłów dydaktycznych na wrzesień 2024

22 maja odbył się cykl spotkań dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez naszych ekspertów.
Obejrzyj webinarium dla Twojego przedmiotu!                

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ WEBINARÓW

Zapowiedź webinarów

Zmienione podstawy programowe od września w szkołach!Rozmawialiśmy o najnowszych propozycjach zmian w podstawach programowych, a także o szerszym kontekście aktualnej sytuacji w szkole średniej.

Wracamy do Was z wynikami ogólnopolskiej edusondy oraz z konkretami dotyczącymi pracy z pierwszoklasistami we wrześniu – mamy sposób na pokolenie alfa!

Pobierz ebook – Jak pracować z uczniami pokolenia Alfa?Obejrzyj webinary „Nowe pokolenie u progu szkoły średniej”Do szkół średnich wkracza pokolenie uczniów zwane generacją Alfa.  Co o nich wiemy? Czym różni się od obecnych uczniów szkół średnich? Jak uczyć ich skutecznie? Dowiedz się o nich więcej.

Czas na generację Alfa

Jak uczyć generację Alfa?

Ogólnopolska edusonda „Fokus na szkołę średnią”Szkoła Podstawowa w Dębowej Kłodzie

I Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach

Zobacz, jak będzie wyglądać podręcznik do Twojego przedmiotuNasza oferta dla szkół ponadpodstawowych cały czas się rozwija. Szykujemy rozwiązania, które jeszcze lepiej dopasują się do Twoich potrzeb i stylu pracy. Zapoznaj się z nadchodzącymi nowościami z Twojego przedmiotu.