Szkoła średnia to uczniowie i nauczyciele - społeczność, która zmienia się wraz z otaczającym ją światem.  Dziś zmiany zachodzą szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Uważnie się im przyglądamy, ale przede wszystkim słuchamy głosu Twojego i Twoich uczniów. Dzięki temu tworzymy rozwiązania edukacyjne na miarę wyzwań współczesnej szkoły średniej – takie, które angażują, pomagają efektywnie uczyć, skutecznie przygotowują do matury.

Obejrzyj webinar „Nowe pokolenie u progu szkoły średniej”

Do szkół średnich wkracza pokolenie uczniów zwane generacją Alfa.  Co o nich wiemy? Czym różni się od obecnych uczniów szkół średnich? Jak uczyć ich skutecznie? Dowiedz się o nich więcej.

Weź udział w ogólnopolskiej edusondzie „Fokus na szkołę średnią”

Edusonda - zapowiedź

 

SP w Dębowej Kłodzie

I LO w Siedlcach
 

Dlaczego warto wziąć udział edusondzie?

 

  • Będziesz współtworzyć nową ofertę dla szkoły średniej
  • Dostaniesz Certyfikat udziału w ogólnopolskim badaniu dotyczącym tworzenia nowych rozwiązań dla szkoły średniej
  • Otrzymasz wiosną wyjątkową SMARTpaczkę zawierającą komplet NOWOŚCI do Twojego przedmiotu

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi potrzeb Twoich i Twoich uczniów.

Zobacz, jak będzie wyglądać podręcznik do Twojego przedmiotu

Nasza oferta dla szkół ponadpodstawowych cały czas się rozwija. Szykujemy rozwiązania, które jeszcze lepiej dopasują się do Twoich potrzeb i stylu pracy. Zapoznaj się z nadchodzącymi nowościami z Twojego przedmiotu.

 

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli jesteś nauczycielem szkoły średniej, a dotychczas nie udało Ci się wziąć udziału w edusondzie i porozmawiać z naszym Przedstawicielem Oświatowym lub Centrum Kontaktu, zostaw nam swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą!

Zależy nam, żeby nowa oferta dla szkoły średniej uwzględniała także Twoje potrzeby.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form