Czekamy na Wasze recenzje

Korzystasz z programów multimedialnych eduSensus? Podziel się tym doświadczeniem z innymi. Napisz, jak oceniasz nasze programy.

Z jakiego programu korzystasz i na jakich zajeciach? Czy służy Ci w pracy grupowej czy indywidualnej? Które funkcjonalności, ćwiczenia, materiały przydały Ci się najbardziej?  Co multimedia zmieniają w Twojej pracy zawodowej? 

Najciekawsze recenzje nagrodzimy!

NE_EduSensus_logo.jpg

Zasady akcji "Czekamy na Wasze recenzje"

To proste:

 1. Czekamy na opinie i osób, które znają i korzystały z programów multimedialnych eduSensus − pełną ofertę znajdziesz na stronie https://www.nowaera.pl/terapiairozwoj.
 2. Korzystając z poniższego formularza prześlij nam swoją recenzję jednego z programów eduSensus. Autorów najciekawszych i najbardziej inspirujących dla innych użytowników recenzji nagrodzimy. Przesłany tekst powinien mieć min. 600 znaków ze spacjami.
 3. Konkurs trwa do 31 grudnia 2020 r. ale nie czekaj do ostatniego momentu! Oprócz nagrody głównej masz szansę na cykliczną nagrodę miesiąca.

Szczegółowe terminy przyznawania nagrody miesiąca znajdziesz w regulaminie. 

Nagrody konkursowe

Nagroda główna

Spośród wszystkich recenzji nadesłanych do 31 grudnia 2020 r. wybierzemy tę najciekawszą. Jej autor otrzyma główną nagrodę - program multimedialny ŚMIAŁO DO SZKOŁY! o wartości 999 zł.

ŚMIAŁO DO SZKOŁY to program wspierający nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole, a także gotowe narzędzie i baza materiałów do wykorzystania na zajeciach dydaktyczno-wyrównawczych w klasie I szkoły podstawowej. 

Program powstał z myślą o profilaktyce trudności szkolnych i prawidłowym rozwoju dziecka. Program może być wykorzystany podczas codziennej pracy dydaktycznej na zajęciach edukacyjnych z całą klasą, na zajęciach wyrównawczych oraz na zajęciach dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Śmiało do szkoły!: 

 • zapobiega trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia poprzez wprowadzenie systematycznych ćwiczeń percepcji słuchowej,
 • zawiera bogaty materiał diagnostyczny pozwalający prawidłowo zaplanować pracę z dzieckiem,
 • wspomaga rozwój funkcji percepcyjno-motorycznych i kompetencji matematycznych dzięki bogatemu zestawowi ćwiczeń multimedialnych,
 • pozwala na różnicowanie stopnia trudności w zależności od indywidualnych możliwości ucznia,
 • wspiera realizację podstawy programowej.

Program pozwala wypełnić obowiązek pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dowiedz się więcej o programie ŚMIAŁO DO SZKOŁY!

Nagroda miesiąca

Autor najciekawszej recenzji miesiąca otrzyma grę marki TULULA z serii "Nazwij i wrzuć". 

Każde, absolutnie każde dziecko uwielbia wrzucać żetony przez dziurkę do pudełka. To jest MAGIA dzieciństwa, taka zabawka zawsze jest atrakcyjna dla dziecka i wywołuje uśmiech. Magiczne pudełka „Nazwij i wrzuć!” przenoszą dzieci do świata zwierząt leśnych lub egzotycznych, zabierają je na zakupy lub dzięki nim urządzane są wielkie przebieranki.

Za każdym razem, gdy dziecko sięga po „Nazwij i wrzuć!” - bawi się, a przy tym rozwija słownictwo, uczy się porównywać, znajduje cechy wspólne i różnice między różnymi przedmiotami. Koordynacja oko-ręka i wypowiadane słowa doskonale stymulują rozwój. 

Gra „Nazwij i wrzuć!”:

 • wzbogaca słownictwo,
 • rozwija analizę i syntezę,
 • usprawnia logiczne myślenie,
 • rozwija małą motorykę. 

Seria gier „Nazwij i wrzuć” jest polecana przez logopedów i pedagogów.

Fundatorem nagrody jest marka TULULA.

Konkurs trwa do 23 grudnia 2020 r., ale powyższa nagroda trafi do jednego z autorów recenzji nadesłanych do 8 października!

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Prześlij zgłoszenie konkursowe

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form

Partnerzy

Zobacz również