Dołącz do akcji „Czytanie lubi dzieci” zainaugurowanej przez wydawnictwo Nowa Era oraz magazyn dla dzieci „ŚWIERSZCZYK”. W ramach akcji chcemy zbierać i publikować sprawdzone w praktyce pomysły na motywowanie dzieci do czytania. Wiele takich pomysłów, opracowanych przez ekspertów, znalazło się w nowych seriach książek naszego wydawnictwa : „Lubię czytać ze strzałką” oraz  „KsiążkoGry”. A to dopiero początek!

Podziel się pomysłami

Wiemy, że rodzice, dziadkowie, nauczyciele, bibliotekarze mają mnóstwo własnych pomysłów na rozbudzanie w dzieciach miłości do książek. I z powodzeniem wprowadzają te pomysły w życie. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby, które kochają świat liter, do współtworzenia kolekcji inspirujących proczytelniczych praktyk. 

Napisz, w jaki sposób Ty zachęcasz dzieci do czytania. Możesz przesłać swoje propozycje na adres: czytanie@nowaera.pl z tytułem „Czytanie lubi dzieci”. Wartościowe pomysły opublikujemy na ksiazki.nowaera.pl oraz na naszych stronach na FB: Nowa Era, Świerszczyk dla dzieci i Czytanie lubi dzieci.

Zobacz także