Matematyka z kluczem. Klasa 8

Zbiór zadań do matematyki dla szkoły podstawowej. NOWA EDYCJA 2021-2023

Autorzy: Jerzy Janowicz

Nowa edycja 2021-2023

Zbiór zadań „Matematyka z kluczem” dla klasy 8 szkoły podstawowej wyróżnia się różnorodnością i bogactwem zadań – około 1100, na trzech poziomach trudności, dopasowanych do układu podręcznika.

  • Pozwala na szybkie dotarcie do każdego tematu dzięki pogrupowaniu zadań zgodnie z układem treści podręcznika.
  • Umożliwia wygodny wybór zadań o określonym stopniu trudności dzięki ułożeniu ich zgodnie ze wzrostem stopnia trudności – Rozgrzewka, Trening, Na medal.
  • Ułatwia poszukiwanie zadań dostosowanych do możliwości i potrzeb uczniów; służą temu propozycje: zadań łatwych – dla uczniów potrzebujących wielu prostych ćwiczeń, zadań średnio trudnych – dla większości uczniów, wymagających regularnego treningu, oraz zadań trudnych – dla uczniów szukających wyzwań.
  • Pomaga w przygotowaniu do klasówek i sprawdzianów semestralnych dzięki zestawom zadań powtórzeniowych, kończącym każdy dział.
  • Umożliwia systematyczne przygotowywanie się do egzaminu po szkole podstawowej dzięki zadaniom, które pojawiły się na egzaminach w poprzednich latach Jak na egzaminie oraz takich, które formą przypominają zadania egzaminacyjne.