Rozwiązania dopasowane do uczniów

Kurs zwiększa zainteresowanie uczniów językiem angielskim i wzbudza motywację do nauki. Piękna graficzna oprawa, magazynowe zdjęcia, wskazówki do nauki i wykorzystanie aplikacji online sprawiają, że seria My Perspectives oceniana jest jako najbliższa uczniowi i jego potrzebom

Atrakcyjna prezentacja ułatwiająca zrozumienie

Uczniowie potrzebują realnych i wyrazistych obrazów motywujących do mówienia, przejrzystych treści gramatycznych i odpowiednio porcjowanych dłuższych tekstów. Także lekcje TED Talks w serii są dydaktyzowane, czyli podzielone na części, aby ułatwić uczniowi skupienie się na rozumieniu kontekstu.

 

Narzędzia bliskie uczniowi

Uczeń chętniej sięga po aplikacje online, lubi gdy nauka jest przyjemna. My Perspectives wykorzystuje aplikacje: LearningApps.org lub Quizizz, które pozwalają uczniom pracować, wykorzystując ich ulubione narzędzia – smartfony.

 

Wszystkie rozwiązania

Kompetencje XXI wieku, Life Skills

Life Skills to w ujęciu globalnym najważniejszy trend transformacji cyfrowej. My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

Rozwiązania dopasowane do uczniów

Kurs zwiększa zainteresowanie uczniów językiem angielskim i wzbudza motywację do nauki. Piękna graficzna oprawa, magazynowe zdjęcia, wskazówki do nauki i wykorzystanie aplikacji online sprawiają, że seria My Perspectives oceniana jest jako najbliższa uczniowi i jego potrzebom.

Współczesne materiały autentyczne

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje prezentacje TED Talks. Prawdziwe historie i specjalnie opracowane lekcje TED inspirują "ideami wartymi propagowania", motywują uczniów do otwartego spojrzenia na świat i budują pewność siebie w komunikacji.

TIK na zajęciach języka obcego

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej przygotowane do serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

Systematyczne przygotowania do matury od pierwszej klasy

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i nauczysz ich krok po kroku rozwiązywania arkuszy zadań.

Solidne wsparcie nauczyciela

Za sprawą obudowy, metodycznej, Książki nauczyciela i rozwiązań technologicznych, każdy nauczyciel dostanie solidne wsparcie pracy z serią My Perspectives