TIK na zajęciach języka obcego

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej obecne w serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

 

Pomoce dydaktyczne nadążające za zmianami

Aplikacje edukacyjne bliskie uczniowi, takie jak: LearningApps.org lub Quizizz, motywują do nauki i ułatwiają pracę nauczyciela, szczególnie w czasie nauki zdalnej lub hybrydowej. Pozwalają  swobodnie pracować z uczniami, jednocześnie wykorzystując smartfony.

 

Atrakcyjna i angażująca prezentacja

Oprogramowanie do tablic interaktywnych, zawierające wszystkie nagrania, lekcje TED Talks z podręcznika oraz dodatkowe, a także zinteraktywizowane ćwiczenia, to atrakcyjna i angażująca uczniów forma prezentacji zasobów podręcznika, oraz niezbędna pomoc w czasie nauki zdalnej. 

 

Wszystkie rozwiązania

Kompetencje XXI wieku, Life Skills

My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

Rozwiązania dopasowane do uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważna jest atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Współczesne materiały autentyczne

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje prezentacje TED Talks. Prawdziwe historie i specjalnie opracowane lekcje TED inspirują "ideami wartymi propagowania", motywują uczniów do otwartego spojrzenia na świat i budują pewność siebie w komunikacji.

TIK na zajęciach języka obcego

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej przygotowane do serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

Systematyczne przygotowania do matury już od klasy 1

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i nauczysz ich rozwiązywania arkuszy zadań krok po kroku.

Solidne wsparcie nauczyciela

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia, która ułatwi pracę.