Systematyczne przygotowania do matury od pierwszej klasy

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i krok po kroku nauczysz ich rozwiązywania arkuszy zadań. Podwyższenie poziomu egzaminu maturalnego stanie się niezauważalne. 

 

 

Efektywne powtórki leksykalno-gramatyczne

Bogate sekcje powtórzeniowe w podręczniku i zeszycie ćwiczeń zawierają ćwiczenia w formie zadań typu maturalnego i rozwijają kompetencje w zakresie wszystkich umiejętności. Sekcja leksykalna w zeszycie ćwiczeń opracowana została metodą Spiral Review.

Wsparcie maturalne ucznia i nauczyciela

Do każdego rozdziału w Książce Nauczyciela dołączono dodatkowe zadania typu maturalnego do kopiowania, wskazówki nauczycielskie, oraz gry i zabawy. Exam Guide to oznaczenia zadań maturalnych w treści lekcji głównych z podręcznika, w sekcjach powtórzeniowych i lekcjach TED Talks.

Wszystkie rozwiązania

Kompetencje XXI wieku, „Life Skills”

My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

Rozwiązania dopasowane do uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważna jest atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Współczesne materiały autentyczne

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje prezentacje TED Talks. Prawdziwe historie i specjalnie opracowane lekcje TED inspirują "ideami wartymi propagowania", motywują uczniów do otwartego spojrzenia na świat i budują pewność siebie w komunikacji.

TIK na zajęciach

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej w serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

Systematyczne przygotowania do matury od pierwszej klasy

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i krok po kroku nauczysz ich rozwiązywania arkuszy zadań.

Solidne wsparcie nauczyciela

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia.