Współczesne materiały autentyczne

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje prezentacje TED Talks. Realne zdjęcia, prawdziwe historie i specjalnie opracowane lekcje TED inspirują "ideami wartymi propagowania", motywują uczniów do otwartego spojrzenia na świat i budują pewność siebie w komunikacji. 

 

Sztuka prezentowania i nowe horyzonty

Dzięki lekcjom TED Talks, które prezentują „idee warte propagowania”, My Perspectives motywuje i inspiruje uczniów oraz przekazuje im najlepsze wzorce sztuki prezentowania. Dodatkowo sekcje My Talk uczą krok po kroku przygotowania prezentacji oraz jej przeprowadzania.

Realny kontekst i żywy język

Autentyczne materiały źródłowe to gwarancja zainteresowania. W serii My Perspectives teksty do czytania i słuchania dotyczące prawdziwych miejsc, ludzi oraz wydarzeń, zdjęcie są rzeczywiste, a także prezentacje TED Talks pokazują autentyczny język, taki, jaki uczeń spotka poza szkołą. 

 

 

 

TED Talks zawsze pod ręką

Specjalne ćwiczenia w aplikacji LearningApps.org uatrakcyjnią pracę z lekcjami TED Talks, pomogą zrozumieć materiał audiowizualny i będą doskonałym elementem przygotowania do matury.

 

Wszystkie rozwiązania

Kompetencje XXI wieku, Life Skills

My Perspectives pomaga uczniom dostosować się do wymagań i wyzwań naszych czasów - kształtuje komunikację, współpracę w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjne.

Rozwiązania dopasowane do uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważna jest atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Współczesne materiały autentyczne

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje prezentacje TED Talks. Prawdziwe historie i specjalnie opracowane lekcje TED inspirują "ideami wartymi propagowania", motywują uczniów do otwartego spojrzenia na świat i budują pewność siebie w komunikacji.

TIK na zajęciach języka obcego

Narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej przygotowane do serii My Perspectives w prosty i intuicyjny sposób umożliwiają nauczanie zdalne i hybrydowe oraz lekcje na miarę XXI wieku.

Systematyczne przygotowania do matury

Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives zagwarantujesz swoim uczniom regularne i pogłębione przygotowanie do matury z języka angielskiego- i nauczysz ich rozwiązywania arkuszy zadań krok po kroku.

Solidne wsparcie nauczyciela

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia.