O konferencji

Germanisto! Pragniesz zainteresować uczniów językiem niemieckim? Chcesz by więcej mówili na zajęciach? Chcesz by zobaczyli w niemieckim swój cel?

Ta konferencja jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się jak robią to autorki najlepszych podręczników do języka niemieckiego.

Zapraszamy na jedyną na rynku, darmową konferencję dla nauczycieli germanistów w całości poświęconą rozwijaniu u uczniów umiejętności komunikacji i świadomości znaczenia języka niemieckiego w ich codziennym życiu. Nasze prelegentki, autorki podręczników a zarazem praktykujące nauczycielki odpowiedzą na wyzwania, które przed germanistami stawia nowa podstawa programowa i zmieniający się świat.

Zobaczysz jak język niemiecki wpłynął na życie ich uczniów, jakie dał im szanse i możliwości. Weźmiesz udział w dwóch prelekcjach w formie warsztatowej, którą poprowadzą nasze ekspertki, Sylwia Mróz-Dwornikowska i Anna Życka.

Miejsce i data

Adres: Katowice, Hotel Courtyard by Marriot, ul. Uniwersytecka 13
Data:  24.11.2018, godz. 10:00-12:30

Prelegenci

Sylwia Mróz-Dwornikowska

Sylwia Mróz-Dwornikowskanauczyciel, twórca materiałów dydaktycznych

Sylwia Mróz-Dwornikowska
Autorka nowej serii dla szkół ponadpodstawowych Welttour Deutsch oraz znanej i lubianej, również zagranicą, serii Meine Welttour przeznaczonej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzi konferencje i warsztaty dla nauczycieli języków obcych w całym kraju. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz tworzeniu materiałów dydaktycznych do nauki języka niemieckiego. 

Anna Życka

Anna Życkanauczyciel, trener, twórca materiałów dydaktycznych

Anna Życka
Autorka nowej serii dla szkół ponadpodstawowych #trends. Współtworzyła i prowadziła serię warsztatów GREAT. Prowadzi grupę Deutsch im Trend. Od wielu lat pracuje jako nauczyciel i lektor. W centrum jej zainteresowań stoi człowiek i jego potencjał. Prowadzi stronę i webinaria gramatyczne dla swoich kursantów oraz liczne szkolenia, webinaria i warsztaty dla nauczycieli z całej Polski.

Zapisz się!

Udział w konferencji jest bezpłatny, lecz potrzebna jest rejestracja. Zarezerwuj miejsce w sali konferencyjnej lub zgłoś uczestnictwo w transmisji on-line.

Wybierz dla siebie najdogodniejszą formę kontaktu:

ZADZWOŃ: 
801 88 10 10 
58 721 48 00 

lub

NAPISZ:
nowaera@nowaera.pl, podając następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • nauczany przedmiot
  • nr telefonu
  • nazwa i dokładny adres szkoły
  • e-mail
  • data spotkania: 24.11.2018
  • temat spotkania: Kommunikation ist in
  • dodaj: Chcę wziąć udział w transmisji on-line Kommunikation ist in
     lub Chcę zarezerwować miejsce w sali konferencyjnej Kommunikation ist in

Rejestracja trwa do 21.11.2018  lub do zapełnienia miejsc w sali konferencyjnej. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zaświadczenie uczestnictwa dla każdego zarejestrowanego uczestnika. 

Do zobaczenia w sobotę, 24.11.2018 r. o godzinie 9:30. Wydarzenie zaczynamy o 10:00.