Najwyższa jakość we wspólnej ofercie

Bez względu na zmiany zachodzące w oświacie  najważniejsza pozostaje jakość nauczania gwarantująca ciągły rozwój umiejętności uczniów.

Każda szkoła jest inna, każda jest wyjątkowa– dlatego tak ważne jest, aby korzystała z rozwiązań edukacyjnych najpełniej dostosowanych do jej potrzeb.

Od początku dbamy o to, żeby nauczyciele i dyrektorzy mogli wybierać dla swojej szkoły najlepsze publikacje, dlatego oferujemy tytuły różnych wydawców i ekspertów przedmiotowych. Łączy je wysoka jakość merytoryczna i dydaktyczna.

W tym roku nasza oferta jest jeszcze bogatsza, a każdy nauczyciel odnajdzie w niej sprawdzone i cenione tytuły, dostosowane do nowej podstawy programowej.

Dzięki temu każda szkoła będzie mogła bez trudu skompletować najlepszy zestaw publikacji i zmieścić się w kwocie dotacji.

Jakość łączy. Razem przez reformę.

Magdalena Duszyńska-Walczak,
prezes wydawnictwa Nowa Era

  

„Najwyższa jakość edukacji to cel jednoczący wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiej szkoły. To także filar naszych działań. Od zawsze staraliśmy się zapewnić nauczycielom szeroki wybór najwyższej jakości publikacji, z których mogą wybrać te najlepiej dostosowane do potrzeb swoich uczniów. Dlatego dziś w naszej ofercie można znaleźć tytuły wiodących wydawców edukacyjnych i ekspertów przedmiotowych. Łączy je wysoka jakość i wsłuchiwanie się w potrzeby polskiej szkoły”.

Małgorzata Dobrowolska,
prezes Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego

   

„W czasach przemian w codziennej pracy nauczyciela dobre podręczniki nabierają jeszcze większego znaczenia niż zwykle. Książki, które proponujemy, przygotowaliśmy z najwyższą starannością. Wierzymy, że owoc naszej pracy znajdzie uznanie w Państwa oczach, szczególnie że nowa reforma dała okazję do wprowadzenia w naszych seriach kolejnych praktycznych sugestii nauczycielskich.

Cieszymy się też z możliwości połączenia oferty GWO z propozycjami innych wydawnictw, bo dzięki takiej współpracy proces zakupu staje się dla szkół i łatwiejszy, i korzystniejszy.”

Katarzyna Koba-Gołaszewska, prezes wydawnictwa MIGRA

   

„Oferta przygotowana wspólnie przez nasze wydawnictwa daje szkołom możliwość zamówienia publikacji o najwyższej jakości. Wierzę, że wybór spośród tak szerokiej gamy podręczników i materiałów pozwoli nauczycielom sprostać wyzwaniom reformy, w szczególności nowemu podejściu do nauczania programowania na lekcjach informatyki”.

Wiele wydawnictw, jedna oferta