Twoje mocne strony: trzy słowa, które wiele znaczą

Zauważyliście? Przy logotypie Nowej Ery pojawiło się hasło, które będzie nam od teraz towarzyszyć. To więcej niż słowa, to esencja tego, co dla nas najważniejsze: wspieranie rozwoju dzieci i nauczycieli, budzenie talentów, umacnianie potencjałów, rozwijanie pasji. Postanowiliśmy o tym głośno powiedzieć, bo jesteśmy z tego dumni.

Wartości, które łączą

Wierzymy, że każdy człowiek jest wyjątkowy. Każdy ma zdolności i predyspozycje, które należy dostrzec. Pasje i marzenia czekające na realizację. Mocne strony warte rozwijania. Doskonalenie się i poszukiwanie najlepszych rozwiązań to wartości istotne dla nas wszystkich: wyjątkowych, pełnych pasji nauczycieli, innowacyjnych dyrektorów, uważnych rodziców, pasjonatów edukacji i ekspertów tworzących rozwiązania Nowej Ery. No i oczywiście także dla ciekawych świata, pełnych energii dzieciaków i nastolatków – bo to one są najważniejsze. Od ponad 25 lat realizujemy pomysł na przyjazną i skuteczną edukację, która pomaga dostrzec i rozwinąć potencjał drzemiący w każdym człowieku. Mamy wielkie szczęście, że jesteście z nami! 

Nowa Era to więcej niż nazwa

Staramy się, aby rozwiązania Nowej Ery pomagały Wam odkrywać swe mocne strony i konsekwentnie je rozwijać. Cieszy nas, gdy idziecie śmiało naprzód ku własnym marzeniom, celom i sukcesom. Staramy się zrobić wszystko, aby Was w tym wspierać.

Twoje mocne strony

To słowa, które każdego dnia mają przypominać o tym, co najważniejsze: o potencjale drzemiącym w uczniach, o aktywnie wspierających ich rodzicach, o pasji leżącej u podstaw nauczycielskiego powołania, o misji motywującej dyrektorów przedszkoli i szkół do doskonalenia ich funkcjonowania „Twoje mocne strony” to także rozwiązania, które tworzymy dla Was – strony podręczników, strony książek i czasopism, ale także strony internetowe i rozwiązań multimedialnych. Te strony towarzyszą milionom dzieci, nastolatków każdego dnia… w przedszkolu, w szkole, w domu… po prostu w życiu. Dziękujemy, że jesteście z nami!