Wydawnictwo Nowa Era na 39. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym „Perspektywy 2023”

Już 10–11 marca (piątek, sobota) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na „Perspektywy 2023”. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie, w centrum wystawienniczym EXPO XXI. W programie imprezy zaplanowano wydarzenia adresowane zarówno do ósmoklasistów i maturzystów planujących dalszą ścieżkę kształcenia, jak i ich rodziców, opiekunów oraz nauczycieli.

Program imprezy zapowiada się interesująco. Zaplanowano:

  • prezentacje warszawskich liceów i techników oraz uczelni zagranicznych
  • porady ekspertów warszawskiej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE)
  • konsultacje prowadzone przez doradców zawodowych
  • warsztaty, podczas których eksperci OKE przeprowadzą powtórkę materiału do matury i podpowiedzą, na co położyć nacisk na ostatniej prostej przed majowym egzaminem dojrzałości, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w formule matury 2023
  • omówienie egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego – eksperci szczególnie zwrócą uwagę, jakich błędów unikać, wyjaśnią też, czym jest wgląd w pracę oraz kiedy warto z niego skorzystać.

Ciekawie zapowiada się również Salon Szkół Wyższych oraz debata „Uczniowie z Ukrainy w polskich szkołach”.

 

Na stoisku Nowej Ery czekają korzyści

Zarówno w piątek, jak i w sobotę (10.03–11.03) będziemy czekać na Was na stoisku Nowej Ery (stoisko nr 9) w godzinach otwarcia Salonu Edukacyjnego, czyli od 9.00 do 16.00. Przygotowaliśmy dla Was kompletną ofertę publikacji i rozwiązań, które pomogą Wam sprawnie nadrobić ewentualne zaległości, uporządkować wiedzę i w rezultacie efektywnie przygotować się do egzaminów. Możecie się spodziewać atrakcyjnych rabatów na serie „Teraz egzamin ósmoklasisty” oraz „NOWA Teraz matura” , a także na inne przydatne w przygotowaniach do tych egzaminów publikacje i materiały.

Wstęp na „Perspektywy 2023” jest bezpłatny, natomiast udział w poszczególnych spotkaniach programowych wymaga wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje o imprezie i jej programie znajdziecie na stronie: https://salon.perspektywy.pl/2023/.