Pomagamy uczyć w każdych warunkach

Świadomi wyzwań, takich jak nauka zdalna czy dostosowanie sposobu przekazu wiedzy do potrzeb percepcyjnych ósmoklasistów, rozbudowujemy portal dlanauczyciela.pl o liczne materiały prezentacyjne. Proponujemy także sprawdzone w innych przedmiotach metody pracy na lekcji, takie jak karty pracy oraz podręcznik elektroniczny.

Ciekawe pomysły na lekcje

Mała liczba godzin na realizację obszernej podstawy programowej rodzi potrzebę jak najlepszego wykorzystania czasu trwania lekcji oraz potencjału uczniów. W materiałach dydaktycznych dostępnych w portalu dlanauczyciela.pl podpowiadamy, jak to zrobić.

Flipbook – elektroniczna wersja podręcznika

Podręcznik w wersji elektronicznej to duża pomoc w trakcie lekcji, zwłaszcza w warunkach nauki zdalnej.

Sposoby na sprawdzanie wiedzy

Wyrobienie nawyków u uczniów wymaga ciągłego sprawdzania stopnia opanowania umiejętności. Ułatwią to materiały przygotowane
przez wydawnictwo, zamieszczone w portalach dlanauczyciela.pl i generator.dlanauczyciela.pl.

Wszystkie rozwiązania

Trzymamy rękę na pulsie

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczać nauczycielom najświeższą wiedzę i narzędzia wspierające jej przekazanie uczniom.

Multiteka – biblioteka materiałów dydaktycznych

Zebranie wszystkich zasobów przydatnych podczas lekcji w jednym miejscu z możliwością doboru materiałów zgodnie z przebiegiem lekcji to duże ułatwienie dla nauczyciela.

Podręcznik – niezastąpione wsparcie (nie tylko) dla ucznia

Edukacja dla bezpieczeństwa to przedmiot, na którym wymaga się opanowania wielu procedur postępowania, a wiedza często jest ujęta w formie trudnych do przyswojenia wyliczeń. Podręcznik porządkuje zagadnienia, przedstawiając je w sposób ułatwiający ich naukę.