Trzymamy rękę na pulsie

Nasze otoczenie podlega ciągłym i często dość nieoczekiwanym zmianom. W serii Żyję i działam bezpiecznie staramy się za nimi nadążać. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczać nauczycielom najświeższą wiedzę i narzędzia wspierające jej przekazanie uczniom.

Najnowsze informacje

Sytuacja w obrębie zagadnień dotyczących przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa często ulega zmianom. Dbamy o to, żeby nauczyciele mieli dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy.

Nowe informacje będziemy zamieszczać w bloku Najnowsze informacje na naszej stronie przedmiotowej.

Wszystkie rozwiązania

Pomagamy uczyć w każdych warunkach

Świadomi wyzwań, takich jak nauka zdalna czy dostosowanie sposobu przekazu wiedzy do potrzeb percepcyjnych ósmoklasistów, rozbudowujemy portal dlanauczyciela.pl o liczne materiały prezentacyjne.

Multiteka – biblioteka materiałów dydaktycznych

Zebranie wszystkich zasobów przydatnych podczas lekcji w jednym miejscu z możliwością doboru materiałów zgodnie z przebiegiem lekcji to duże ułatwienie dla nauczyciela.

Podręcznik – niezastąpione wsparcie (nie tylko) dla ucznia

Edukacja dla bezpieczeństwa to przedmiot, na którym wymaga się opanowania wielu procedur postępowania, a wiedza często jest ujęta w formie trudnych do przyswojenia wyliczeń. Podręcznik porządkuje zagadnienia, przedstawiając je w sposób ułatwiający ich naukę.