Rozwiązania dopasowane do wieku i percepcji uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważne są atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Maksymalnie wykorzystaj potencjał uczniów

Sposobem na osiągnięcie sukcesu dydaktycznego jest korzystanie z podręczników, które nadążają za zmieniającymi się wymaganiami i oczekiwaniami.

Systematyczne utrwalanie wiadomości i ćwiczenie umiejętności z lekcji na lekcję to skuteczny sposób na kształcenie kluczowych umiejętności.

Wybieraj pomoce dydaktyczne, które nadążają za zmieniającymi się oczekiwaniami

Filmy pozwalają uczniom zobaczyć przebieg doświadczeń niezależnie od stanu wyposażenia pracowni chemicznej.

Multiteka to skorelowane z podręcznikami atrakcyjne animacje i filmy, które doskonale wspierają poznawanie nowych zagadnień z chemii w zakresach podstawowym i rozszerzonym.

Multimedialny układ okresowy – funkcjonalne narzędzie przydatne na każdej lekcji chemii. Multimedialna forma wspiera nauczyciela w codziennej pracy i przyciąga uwagę uczniów.

www.ukladokresowy.edu.pl

Czym zajmuje się mózg nastolatka? Jak rozwijają się jego zdolności poznawcze? Czy mózg może przeszkadzać w nauce? Czy wiek ma znaczenie w pracy mózgu? Kliknij i obejrzyj video!

 

Wszystkie rozwiązania

Rozwiązania dopasowane do wieku i percepcji uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważne są atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Metoda, która umożliwi sprawne omówienie trudnych treści w zakresie podstawowym

Dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb ucznia nie oznacza wybiórczego realizowania treści nauczania, lecz przekazywanie ich w taki sposób, aby mogły zostać dobrze zrozumiane.

Systematyczne przygotowania do matury – już od klasy 1

Najważniejszym elementem przygotowań powinno być wybranie takiej metody kształcenia, która pozwoli oswoić uczniów z jak największą liczbą zadań typu maturalnego.