Konieczność wykorzystania autentycznych materiałów źródłowych.

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje specjalnie opracowana lekcje z prezentacjami TED Talks, które inspirują ważnymi ideami, przekazują dobre wzorce sztuki prezentowania i zapewniają efektywną naukę komunikacji, dzięki autentycznemu i zróżnicowanemu językowi.

 

Poszerzaj horyzonty uczniów i przekazuj dobre wzorce sztuki prezentowania

Dzięki lekcjom TED Talks, które prezentują „idee warte propagowania”, My Perspectives motywuje i inspiruje uczniów oraz przekazuje im najlepsze wzorce sztuki prezentowania. Dodatkowo sekcje My Talk uczą krok po kroku przygotowania prezentacji oraz jej przeprowadzania.

Efektywna nauka komunikacji dzięki zapewnieniu realnego kontekstu dla nauczanego języka

Autentyczne materiały źródłowe, w tym teksty do czytania i słuchania dotyczące prawdziwych miejsc, ludzi oraz wydarzeń, a także prezentacje TED Talks pokazują autentyczny język w realnym kontekście.

 

 

 

Uatrakcyjnij zajęcia ćwiczeniami online

Specjalne ćwiczenia w aplikacji LearningApps.org uatrakcyjnią pracę z lekcjami TED Talks, pomogą zrozumieć materiał audiowizualny i będą doskonałym elementem przygotowania do matury.

 

Wszystkie rozwiązania

Nacisk na rozwój kompetencji XXI wieku, „Life Skills”

Nowa podstawa programowa kładzie nacisk na rozwój kompetencji kluczowych XXI wieku. My Perspectives pomoże nauczycielowi efektywnie wspierać uczniów w kształceniu Life Skills, takich jak komunikacja i współpraca w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjnych.

Rozwiązania dopasowane do wieku i percepcji uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważna jest atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Konieczność wykorzystania autentycznych materiałów źródłowych

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje specjalnie opracowana lekcje z prezentacjami TED Talks, które inspirują ważnymi ideami, przekazują dobre wzorce sztuki prezentowania i zapewniają efektywną naukę komunikacji, dzięki autentycznemu i zróżnicowanemu językowi.

Potrzeba korzystania z narzędzi TIK na zajęciach języka obcego

Dostosowanie wymagań edukacyjnych do potrzeb ucznia, oznacza używanie narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) jako istotnego elementu lekcji językowej. Oprogramowanie do tablicy interaktywnej, zasoby Internetu, w tym liczne aplikacje edukacyjne motywują do nauki i ułatwiają pracę nauczycielom.

Systematyczne przygotowania do matury już od klasy 1

Wyższy poziom docelowy znajomości jezyka obcego, a więc i egzaminu maturalnego jest wyznaczony w nowej podstawie programowej. Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives możliwe jest regularne i pogłębione ćwiczenie umiejętności wykonywania zadań maturalnych.

Solidne wsparcie nauczyciela w czasie zmian

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia, która ułatwi pracę w okresie zmian.