Solidne wsparcie nauczyciela w czasie zmian

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia, która ułatwi pracę w okresie zmian.

 

Rozwijaj swój nauczycielski warsztat  i wzbogać zajęcia, dzięki wyjątkowej Książce Nauczyciela

Dzięki naszej obszernej 288-stronicowej Książce Nauczyciela nauczyciel nie musi martwić się przygotowaniem zajęć. Publikacja zawiera liczne elementy ułatwiające pracę, przewodniki, wskazówki nauczycielskie oraz materiały do kopiowania, gry i zabawy dla uczniów.

 

Dodatkowe wsparcie maturalne dla nauczyciela i ucznia

Wsparcie maturalne to wskazówki do każdego rozdziału w Książce Nauczyciela, dodatkowe zadania do kopiowania, wskazówki do ćwiczeń multimedialnych oraz przewodnik maturalny po serii. To również cykl filmów dla nauczycieli informujących o tym, jak skutecznie pracować z serią My Perspectives.

Obudowa metodyczna na każdą potrzebę

Portal dlanauczyciela.pl zapewnia łatwy dostęp do materiałów dodatkowych, a także do obudowy metodycznej dla każdego nauczyciela. Generator testów to aplikacja pozwalająca na tworzenie unikalnych testów i sprawdzianów, stworzenie testu w dwóch grupach oraz w wersji uproszczonej.

 

Wszystkie rozwiązania

Nacisk na rozwój kompetencji XXI wieku, „Life Skills”

Nowa podstawa programowa kładzie nacisk na rozwój kompetencji kluczowych XXI wieku. My Perspectives pomoże nauczycielowi efektywnie wspierać uczniów w kształceniu Life Skills, takich jak komunikacja i współpraca w grupie, kreatywność oraz krytyczne myślenie i umiejętności prezentacyjnych.

Rozwiązania dopasowane do wieku i percepcji uczniów

Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważna jest atrakcyjna forma przekazu treści i wskazówki dotyczące technik skutecznego uczenia się.

Konieczność wykorzystania autentycznych materiałów źródłowych

Seria My Perspectives, jako jedyna na rynku, wykorzystuje specjalnie opracowana lekcje z prezentacjami TED Talks, które inspirują ważnymi ideami, przekazują dobre wzorce sztuki prezentowania i zapewniają efektywną naukę komunikacji, dzięki autentycznemu i zróżnicowanemu językowi.

Potrzeba korzystania z narzędzi TIK na zajęciach języka obcego

Dostosowanie wymagań edukacyjnych do potrzeb ucznia, oznacza używanie narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) jako istotnego elementu lekcji językowej. Oprogramowanie do tablicy interaktywnej, zasoby Internetu, w tym liczne aplikacje edukacyjne motywują do nauki i ułatwiają pracę nauczycielom.

Systematyczne przygotowania do matury już od klasy 1

Wyższy poziom docelowy znajomości jezyka obcego, a więc i egzaminu maturalnego jest wyznaczony w nowej podstawie programowej. Dzięki licznym rozwiązaniom w komponentach serii My Perspectives możliwe jest regularne i pogłębione ćwiczenie umiejętności wykonywania zadań maturalnych.

Solidne wsparcie nauczyciela w czasie zmian

Dla wszystkich nauczycieli korzystających z naszych serii do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy solidną dawkę wsparcia, która ułatwi pracę w okresie zmian.