Dwustronny plakat do ćwiczenia percepcji wzrokowej i słuchowej - do klasy i gabinetu

Prowadzisz terapię dzieci i młodzieży z dysleksją lub ryzykiem dysleksji, niedokształceniem mowy o typie afazji, specyficznymi zaburzeniami językowymi SLI, dyslalią, ADHD/ADD, ASD i trudnościami z koncentracją uwagi? We wszystkich tych sytuacjach mogą współwystępować zaburzenia przetwarzania słuchowego.  

Dlatego tak istotny jest trening percepcji słuchowej na wszystkich etapach edukacji szkolnej. Już teraz zamów BEZPŁATNIE plakat przygotowany przez twórców programu multimedialnego eduSensus PERCEPCJA SŁUCHOWA I PRZETWARZANIE SŁUCHOWE PRO. Odbierz plakat i wykorzystaj go w klasie lub gabinecie. 

Grafiki pochodzą z ilustrowanej publikacji wspomagającej rozwój mowy, stanowiącej cześć programu eduSensus PERCEPCJA SŁUCHOWA I PRZETWARZANIE SŁUCHOWE PRO. Program szczególnie polecany do pracy terapeutom pedagogicznym w przedszkolu i w szkole, logopedom i neurologopedom, pedagogom szkolnym, specjalistom w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej.

 

JAK OTRZYMAĆ PLAKAT BEZPŁATNIE?

 

  1. Skontaktuj się z Centrum Kontaktu Nowej Ery: 58 721 48 00.
    Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku.

  2. Konsultant poprosi Cię o podanie danych kontaktowych do wysyłki plakatu, a także dane placówki edukacyjnej lub terapeutycznej w której pracujesz. 

  3. Na podany przez Ciebie adres placówki otrzymasz przesyłkę z plakatem i innymi materiałami. 

Wysyłka plakatu jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami z Twojej strony.

Dlaczego warto?

Zgłoś się do nas, a:

  • otrzymasz całkowicie bezpłatnie dwustronny plakat do powieszenia na ścianie klasy szkolnej lub gabinetu,
  • zyskasz dostęp do bazy dodatkowych materiałów online na platformie Dlanauczyciela.pl do wykorzystania w Twojej pracy od zaraz w terapii stacjnarnej lub zdalnej - kart pracy, dodatkowych ćwiczeń, nagrań dźwiękowych, wierszyków logopedyczych, artykułów czy prezentacji multimedialnych, 
  • będziesz otrzymywać zaproszenia na bezpłatne merytoryczne webinaria* prowadzone przez ekspertów Nowej Ery.

*Jeśli chcesz otrzymywać emailowe zaproszenia na webinaria prosimy o wyrażenie podczas rozmowy z konsultantem zgody na przetwarzanie danych.

770x630-3.png

Zadzwoń i odbierz prezent: 58 721 48 00