Puls życia NEON. Klasa 7. Nowa edycja 2023–2025

Puls życia NEON. Klasa 7. Nowa edycja 2023–2025

Podręcznik do biologii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nr dopuszczenia: 844/3/2020/z1
Autorzy: Jefimow Małgorzata

Nowa edycja 2023–2025

Podręcznik „Puls życia” dla klasy 7 zawiera treści dotyczące anatomii i fizjologii człowieka. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia, zarówno w szkole, jak i w domu, dzięki systemowi NEON.

  • Prowadzi ucznia „krok po kroku” przez zagadnienia anatomiczne dzięki, schematom, tabelom i ilustracjom, które tworzą spójną całość z narracyjnym tekstem.
  • Zawiera infografiki, które  są kluczem do zrozumienia biologii, ponieważ przedstawiają zagadnienia z anatomii i fizjologii człowieka w czytelny, atrakcyjny i skondensowany sposób.
  • Ułatwia naukę współczesnemu uczniowi poprzez treści podzielone na małe, zwięzłe porcje, a także prosty i przyjazny język.
  • Pozwala szybciej zapamiętywać praktyczną wiedzę na temat chorób dzięki wyraźnie wyróżnionym przyczynom, objawom, sposobom leczenia i profilaktyce chorób w elemencie Zapobiegaj zamiast leczyć.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem Podręcznika, zawierającym ponad 300 różnorodnych zasobów, które ułatwią zrozumienie i zapamiętanie treści, a także uporządkują wiedzę i umożliwią naukę poprzez ćwiczenie.

Włącz wyższy standard nauczania. NEON

Dostęp do spójnego systemu rozwiązań edukacyjnych NEON jest możliwy w ramach oferty dotacyjnej dla serii Puls życia – NEON.