22 maja 2018
webinarium

Autostrada A1 - bezpieczna podróż ku kompetencjom językowym z Hello Explorer w klasach 1-3 webinarium

Poziom:
szkoła podstawowa
Przedmiot:
język angielski
Typ spotkania:
Webinarium
Rozpoczęcie spotkania:
18:00
Miejsce spotkania:
Online
Prowadzący:
Karolina Kępska

Status

Upłynął termin spotkania

Spotkanie już się odbyło.

Przejdź do kalendarium spotkań

Autostrada A1 - bezpieczna podróż ku kompetencjom językowym z Hello Explorer w klasach 1-3

Zanim wyruszycie na pierwszą wakacyjną wyprawę, zobaczcie jak bezpiecznie i przyjemnie przewieźć uczniów naszą autostradą A1 ku podstawowym kompetencjom językowym.

Nowa Podstawa Programowa obowiązująca od września 2017 po raz pierwszy w historii opisała i wyznaczyła poziom płynności językowej, do jakiego uczeń powinien dojść na zakończenie 3 klasy SP, czyli poziom A1.

Europejskie Portfolio Językowe dla uczniów od 6 do 10 lat, autorstwa Małgorzaty Pamuły, Angeli Bajorek, Iwony Bartosz-Przybyło i Dorota Sikory-Banasik, jasno definiuje umiejętności w zakresie rozumienia i komunikacji dostosowane do możliwości młodszych dzieci szkoły podstawowej. Idąc tą samą drogą, umiejętności językowe w podręczniku Hello Explorer pomiędzy klasą 1 a 2 rosną i stopniowo dojrzewają wraz z dzieckiem.

W czasie webinarium pokażemy Państwu jako krok po kroku doprowadzić ucznia do wymaganego poziomu, nie zjeżdżając z wyznaczonego szlaku. ​

O prowadzącym

Karolina KępskaProdukt Marketing Manager

Trener nauczycieli języków obcych, metodyk, nauczyciel z pasją i długoletnim stażem. Absolwentka i były wykładowca Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka artykułów metodycznych, naukowych i materiałów do nauczania języka angielskiego.

Zapis na webinarium

Aby zapisać się na spotkanie:
zadzwoń: 801 88 10 10 lub 58 721 48 00
albo napisz: nowaera@nowaera.pl