Co musisz wiedzieć o nowej szkole ponadpodstawowej?

O spotkaniu

8.11. zapraszamy na webinar pt.: Co musisz wiedzieć o nowej szkole ponadpodstawowej?

Szkolenie w formie online przedstawi najważniejsze zmiany systemowe i programowe, które czekają na nauczycieli języka niemieckiego w roku 2019/2020. Pokażemy wyzwania germanisty i ich rozwiązania. 

Od roku 2017 polska szkoła przechodzi reformę na poziomie strukturalnym i co za tym idzie również na poziomie programowym. Szkoła podstawowa została wydłużona do ośmiu lat, a już za rok reforma polskiej edukacji zapuka do szkół ponadpodstawowych

Pierwszego września 2019 absolwenci klas ósmych rozpoczną naukę w

- 4-letnim liceum ogólnokształcącym,

- 5-letnim technikum lub

- 3-letniej branżowej szkole pierwszego stopnia.

Nowa struktura szkoły skutkuje wdrożeniem nowych podstaw programowych, które są dla nas nauczycieli kluczowe w efektywnym nauczaniu.

Co więc my germaniści musimy wiedzieć, żeby być dobrze przygotowanym do wyzwań, które przed nami stoją?

Zapraszamy! Do zobaczenia 8.11, godz. 20:00

O prowadzącej

Sylwia Mróz- Dwornikowska

Sylwia Mróz- Dwornikowskanauczyciel, twórca materiałów dydaktycznych

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Neofilologii na kierunku filologii germańskiej. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz tworzeniu materiałów dydaktycznych do nauki języka niemieckiego. Specyfikę zawodu poznała, gromadząc doświadczenia w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum państwowym i prywatnym, w Policealnym Studium Turystycznym oraz w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych. Obecnie prowadzi szkołę języka niemieckiego.

Jest autorką nowej serii dla szkół ponadpodstawowych Welttour Deutsch, znanej i lubianej serii Meine Welttour przeznaczonej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, współautorką zeszytów ćwiczeń serii Das ist Deutsch dla uczniów gimnazjum, poradników metodycznych, zadań językowych dla dyslektyków, licznych artykułów z dziedziny metodyki i dydaktyki nauczania języków obcych. Prowadzi konferencje i warsztaty dla nauczycieli języków obcych w całym kraju.

Zapisz się!

Aby zapisać się na spotkanie, zadzwoń: 
801 88 10 10 lub 58 721 48 00