Ostatnia prosta przed maturą z chemii! Sprawdź swój poziom przygotowania do matury i spotkaj się na webinarium z ekspertami maturalnymi!

 
Przedmiot: chemia | Data spotkania: 21.05 | Rozpoczęcie spotkania: 14:00 | Miejsce spotkania: Online

Program spotkania

Zapraszamy wszystkich maturzystów zdających maturę z chemii!
Weź udział w akcji wspierającej przygotowania do matury. Rozwiąż przykładowy arkusz i sprawdź swój poziom przygotowania, a następnie spotkaj się z ekspertami na webinarium, którzy omówią udostępniony wcześniej arkusz i udzielą wskazówek dotyczących przygotowań na ostatniej prostej przed maturą z chemii.

HARMONOGRAM AKCJI:

PRZYKŁADOWY ARKUSZ MATURALNY z chemii – sprawdź swój poziom przygotowania!
o 9:00 – na terazmatura.pl udostępnimy, przygotowany przez ekspertów przykładowy arkusz maturalny. Zachęcamy do samodzielnego rozwiązania i sprawdzenia poziomu przygotowania… czas na rozwiązanie – 4 godziny.
Arkusz zamieścimy na www.terazmatura.pl  

MODELOWE ODPOWIEDZI – zobacz jak Ci poszło.
o 13:00 – opublikujemy modelowe odpowiedzi, tak by można było sprawdzić rozwiązany samodzielnie arkusz.
Odpowiedzi zamieścimy na www.terazmatura.pl

WEBINARIUM – jak by to rozwiązali eksperci?
o 14:00 zapraszamy na WEBINARIUM podczas którego nasi eksperci maturalni, omówią udostępniony wcześniej arkusz.
Transmisja na www.facebook.com/Terazmatura/ i na www.youtube.com/WydawnictwoNowaEra

CZAT Z EKSPERTAMI
do 17:00 – możliwość zadawania pytań dotyczących arkusza i przygotowania do matury z chemii.
Czat odbędzie się poniższym fanapageu www.facebook.com/OstatniDzwonekPrzedMaturaWarsztatyDlaMaturzystow/

O prowadzących

 

Dr Michał Płotek - pracownik Wydziału Chemii UJ i ASP w Krakowie, egzaminator i rzeczoznawca MEN, autor wielu publikacji naukowych i dydaktycznych, książek i zbiorów zadań. Popularyzator nauki chemii.

Mgr Tomasz Wichur - absolwent Wydziału Chemii UJ, a obecnie doktorant w Katedrze Chemii Farmaceutycznej UJ CM. Pasjonat chemii i wszystkiego, co związane z jej dydaktyką; wykładowca na warsztatach maturalnych Wydziału Chemii UJ, współautor arkuszy maturalnych próbnej matury z Wydziałem Chemii UJ, zbiorów zadań i opracowań, mających na celu pomóc maturzystom w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości z chemii.

Dr Karol Dudek-Różycki - doktor nauk chemicznych specjalizujący się w dydaktyce chemii. Egzaminator i rzeczoznawca MEN.  Autor prac naukowych w zakresie dydaktyki chemii oraz repetytoriów i licznych zbiorów zadań. Czynny nauczyciel w jednym z krakowskich liceum.