Zmieniamy się dla Ciebie

Czytelna, intuicyjna i kompletna – taka jest nowa strona Nowej Ery. Szybko znajdziesz na niej wszystko, co dla Ciebie istotne: materiały dydaktyczne i rozwiązania edukacyjne zgodne z aktualnymi podstawami programowymi, rzetelne informacje o reformie przygotowane z ekspertami prawa oświatowego oraz mnóstwo inspiracji. Klarowny, opracowany od nowa sposób prezentacji ułatwia wyszukiwanie treści, a prosta nawigacja pomoże dotrzeć do nich szybciej.


Intuicyjna nawigacja

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań do nowych podstaw programowych, czy publikacji do klas i poziomów nauczania, których nie objęła jeszcze Reforma 2017, znajdziesz je równie łatwo. W zakładce Oferta edukacyjna są odnośniki do naszej oferty dla wszystkich poziomów nauczania i obowiązujących systemów edukacji. Wystarczy że wybierzesz interesujący Cię poziom i przedmiot, by znaleźć pełną informację na temat publikacji, materiałów dydaktycznych i innych rozwiązań przygotowanych przez Nową Erę. Dodatkowo w sekcji Zobacz także znajdziesz informacje na temat portali diagnostycznych, publikacji egzaminacyjnych i oferty do nauczania języków obcych.


Wszystkie potrzebne rozwiązania w jednym miejscu 

Na stronach prezentujących ofertę do poszczególnych przedmiotów znajdują się nie tylko opisy wszystkich serii, ale też informacje o materiałach dodatkowych, takich jak atlasy, publikacje egzaminacyjne czy rekomendowane e-rozwiązania. Wygodne pomocnicze menu, pojawiające się po lekkim przeskrolowaniu strony, pomoże Ci łatwo dotrzeć do interesujących Cię informacji. 

strona serii.jpgZ kolei na stronach serii zamieściliśmy opisy ich wszystkich elementów oraz charakterystykę rekomendowanych publikacji dodatkowych, e-rozwiązań, obudowy metodycznej i dokumentacji nauczyciela. Umożliwia to szybkie skompletowanie materiałów potrzebnych do prowadzenia zajęć i sprawdzania wiedzy uczniów.

chemia1.png

E-inspiracje

Aby ułatwić wybór cyfrowych rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnego ucznia, nauczyciela i grupy, zebraliśmy je wszystkie w sekcji E-rozwiązania i podzieliliśmy na czytelne kategorie. Nauczyciele znajdą tam portale i aplikacje ułatwiające prowadzenie lekcji i badanie postępów uczniów, dyrektorzy zyskają możliwość oceny pracy placówki, a rodzice i uczniowie nowoczesne narzędzia do nauki w szkole i w domu.

 

Wyszukiwarka numerów dopuszczeń

Teraz sprawdzenie numeru dopuszczenia podręcznika albo jego statusu w MEN jest łatwiejsze niż kiedykolwiek - wystarczy skorzystać z Wyszukiwarki numerów dopuszczeń. Dodatwkowo umożliwia ona tworzenie i wydruk pełnych i aktualnych list publikacji z numerami dopuszczeń.

 

Ważne informacje na wyciągnięcie ręki

Reforma systemu oświaty rodzi wiele pytań. Odpowiedzi na nie znajdują się na stronie Reforma oświaty pod lupą. Przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych zmian w szkole podstawowej, gimnazjum i w szkołach ponadgimnazjalnych, informacje o nowych kwotach dotacji, kluczowe akty prawne oraz pełną ofertę Nowej Ery do ośmioklasowej szkoły podstawowej.

 

Łatwiejszy kontakt

Na stronie Kontakt dodaliśmy stale aktualizowaną sekcję Najczęściej zadawane pytania. To tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące naszych produktów, sposobów ich zamawiania czy oferty dotacyjnej.

menu2.png

Akcje wolontariackie i programy edukacyjne

W części O nas zebraliśmy nie tylko informacje na temat naszego wydawnictwa, ale też o wszystkich inicjowanych i wspieranych przez Nową Erę akcjach i programach edukacyjnych i wolontariackich. Na stronach Odpowiedzialność społeczna i Programy edukacyjne znajdziesz wartościowe inicjatywy rozwijające talenty, wyrównujące szanse edukacyjne, uczące współpracy i empatii oraz wspierające uczniów na drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu.


Przygotuj się na więcej!

Gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania nowej strony Nowej Ery. Już wkrótce pojawią się na niej kolejne przydatne rozwiązania i najświeższe wiadomości na temat reformy oświaty i naszej oferty edukacyjnej. Dodaj www.nowaera.pl do ulubionych i... lataj z nami!

Zobacz także