Javascript is required

Biznes i zarządzanie
EDYCJA 2024

Seria Krok w biznes i zarządzanie ma spójne rozwiązania dydaktyczne oraz zbliżone układy treści w zakresach podstawowym i rozszerzonym. Zawiera sprawdzone i cenione elementy z lubianej serii Krok w przedsiębiorczość oraz nowe atrakcyjne rozwiązania ułatwiające nauczanie. Seria jest przyjazna dla ucznia, a nauczycielowi zapewnia komfort pracy oraz dostęp do materiałów cyfrowych dopasowanych do poszczególnych lekcji.

 

Nowa oferta 2024Krok w biznes i zarządzanie. Zakres podstawowyKrok w biznes i zarządzanie 1 i 2 

Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręczniki zostały przygotowane z myślą o młodszym uczniu i umożliwiają łagodne wprowadzenie go w zagadnienia nowego przedmiotu. Szczególny nacisk położono w nich na przystępność, wizualizację treści i zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.

  • Różnorodne formy przekazu i przystępny język – uczeń szybciej zapamięta omawiane zagadnienia.
  • Czytelne i atrakcyjne infografiki – aby łatwiej zrozumieć przyswajane treści.
  • Odniesienia do życia codziennego – nadają sens zdobywaniu wiedzy.
  • Element Na tej lekcji skorelowany z treściami wyróżnionymi kolorem – uczeń wie, co musi umieć.
  • Studia przypadku – uczeń umie wyciągać wnioski i rozwiązywać realne problemy.

Dlaczego wybrać „Krok w biznes i zarządzanie” do zakresu podstawowego?Krok w biznes i zarządzanie. Zakres rozszerzonyKrok w biznes i zarządzanie 1

Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik umożliwia zachowanie takiego samego stylu pracy, jak w zakresie podstawowym poprzez zastosowanie spójnych elementów oraz zbliżonego układu treści. Zawiera również nowe rozwiązania, kluczowe do kształcenia umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym.

  • Infografiki i schematy obrazujące trudne procesy.
  • Zadania po każdej lekcji oraz podsumowania i zadania powtórzeniowe po każdym dziale – uczeń wie, co musi umieć i jak tę wiedze wykorzystać do rozwiązania zadań.
  • Jeszcze więcej przykładów i odniesień do życia codziennego – aby zachęcić uczniów do nauki i zainteresować przedmiotem.
  • Studium przypadku – pozwala uczniowi wyciągać wnioski i rozwiązywać problemy.

Dlaczego wybrać „Krok w biznes i zarządzanie” do zakresu rozszerzonego?E-rozwiązania dla nauczycielaDowiedz się więcej

Multiteka

Biblioteka multimedialnych zasobów pomocna w organizacji urozmaiconych i efektywnych dydaktycznie zajęć w szkole ponadpodstawowej.
Dowiedz się więcej

Dlanauczyciela.pl

Materiały dydaktyczne i pomoce edukacyjne, podzielone na kategorie: dokumentacja nauczyciela, prowadzenie lekcji, sprawdzanie wiedzy, materiały prezentacyjne i rozwojowe.
Dowiedz się więcej

Generator testów i sprawdzianów

Baza zadań i testów stanowiąca niezbędne narzędzie w pracy nauczyciela. Ułatwia systematyczną kontrolę postępów uczniów.
Dowiedz się więcej

Ondorio

Ondorio to nowoczesna aplikacja umożliwiająca automatyczne sprawdzanie kartkówek i testów przygotowanych w Generatorze testów i sprawdzianów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy z nowymi publikacjami?Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.