NE_EduSensus_logo.jpg

Czekamy na Wasze recenzje

pacynka gadus.png

W swojej pracy wykorzystujesz programy eduSensus? Znasz takie tytuły jak Logopedia PRO, Moc Emocji, Dysleksja PRO lub inne? Podziel się z nami opinią na ich temat! Daj nam znać:

  • co uważasz za najmocniejszą stronę programów
  • w jaki sposób wspomagają rozwój dzieci czy młodzieży, z którymi pracujesz
  • jak bardzo ułatwiają Ci wypełnianie służbowych obowiązków, w tym administracyjnych
  • czym wyróżniają się na rynku programów terapeutycznych.

 

Programy eduSensus goszczą w gabinetach specjalistów i terapeutów już od ponad 20 lat! Napisz o tym, jak zmieniły także Twoją pracę – bez względu na to czy korzystasz z nich od dawna, czy dopiero dołączyłeś(-aś) do grona użytkowników. Czy sprawiły, że praca stała się łatwiejsza, mniej monotonna? A może pomogły Ci wpaść na ciekawe pomysły na zajęcia?

 

Nagroda gwarantowana dla autora każdej recenzji!

Nagrody konkursowe

Nagroda gwarantowana

Autorzy najciekawszych recenzji otrzymają prezent – wyjątkową pacynkę MÓWTAK. To sympatyczna, wywołująca uśmiech na twarzach dzieci pomoc terapeutyczna, niedostępna w regularnej sprzedaży.

Możesz wykorzystać ją w czasie terapii logopedycznej, lekcji, zabaw świetlicowych oraz innych zajęć z młodszymi uczniami. Kolorowy, zabawny MÓWTAK skutecznie zachęci dzieci do interakcji i wykonywania różnorodnych ćwiczeń czy poleceń.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Nagroda główna

Autor najciekawszej recenzji otrzyma specjalistyczny program multimedialny MOC EMOCJI PRO Poziom 2, przeznaczony do pracy wychowawczej i socjoterapeutycznej z uczniami w wieku 10–15 lat.

Będzie doskonałym wsparciem nauczycieli, wychowawców i pedagogów w realizacji celów podstawy programowej kształcenia ogólnego dla klas 4–8 szkoły podstawowej w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych uczniów. Dzięki tematyce poruszanej w materiałach pomoże przeprowadzić różnego rodzaju zajęcia wychowawcze dotyczące m.in. relacji rówieśniczych i rodzinnych, emocji, wyzwań typowych dla okresu dojrzewania czy zagrożeń, takich jak cyberprzemoc.

 

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Zasady akcji "Czekamy na Wasze recenzje"

To proste:

  1. Czekamy na opinie i osób, które znają i korzystały z programów multimedialnych eduSensus − pełną ofertę znajdziesz na stronie https://www.nowaera.pl/terapiairozwoj.
  2. Korzystając z poniższego formularza prześlij nam swoją recenzję jednego z programów eduSensus. Koniecznie wskaż, którego programu dotyczy recenzja. Przesłany tekst powinien mieć min. 800 znaków ze spacjami. Autor otrzymuje nagrodę gwarantowaną: pacynkę terapeutyczną Mówtak. 
  3. Wśród autorów najciekawszych recenzji jury konkursowe wybierze zwycięzcę, ktory otrzyma nowość eduSensus - program multimedialny MOC EMOCJI PRO Poziom 2.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2023 r. ale nie czekaj do ostatniego momentu! Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu. Szczegóły w regulaminie. 

Twoja opinia ma dla nas znaczenie

Chcemy stale udoskonalać nasze flagowe programy oraz rozbudowywać ofertę tak, by nieustannie stanowiła wsparcie w niesieniu profesjonalnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i nastolatkom.

Zależy nam też na tym, by przyszli użytkownicy programów eduSensus mogli poznać szczere opinie praktyków, którzy już korzystają z naszych produktów w codziennej pracy. Dlatego gorąco zachęcamy do podzielenia się uwagami – eksperckie rekomendacje kolegów po fachu będą nieocenioną pomocą dla osób stojących przed wyborem programu terapeutycznego.

eduSensus_Nowa_Era packshot całej serii_1140x500.jpg

Prześlij zgłoszenie konkursowe

Wypełnij poniższy formularz aby wziąć udział w konkursie. Pola oznaczone * są obowiązkowe. Prosimy o dołączenie załącznika 1 i 2 regulaminu. Dla formalności prosimy również o przesłanie nr licencji lub dowodu zakupu programu eduSensus - jeśli nimi nie dysponujesz, wystarczy nam zdjęcie programu lub pracy z programem. 

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 146 D, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000031950, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, kapitał zakładowy w wysokości 627 900 PLN, kontakt: e-mail nowaera@nowaera.pl, tel. 801 88 10 10 lub 58 721 48 00.

Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest pod adresem: https://www.nowaera.pl/kontakt#contact-form