Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski

Repetytorium. Język angielski – Teraz egzamin ósmoklasisty

Autorzy: Praca zbiorowa

Nowa edycja Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski” do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2022–2023, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji, w domu i na zajęciach dodatkowych.

 

  • Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć znajomość leksyki i struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie, oraz tych wynikających z podstawy programowej.
  • Skutecznie przygotowuje do rozwiazywania zadań egzaminacyjnych, poprzez dużą liczbę zadań: otwartych i zamkniętych; w nowym wydaniu zadania egzaminacyjne także w części powtórkowej.
  • Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do każdego typu zadania oraz do każdej z pięciu części egzaminu – w nowym wydaniu w przyjaznej dla uczniów formie sketchnotek.
  • Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych za pomocą modelowych wypowiedzi wraz z komentarzem – w nowym wydaniu także e-mail formalny.
  • Dzięki próbnemu arkuszowi egzaminacyjnemu z instrukcją, modelowym nagraniem i kartą odpowiedzi umożliwia sprawdzenie się w sytuacji egzaminacyjnej w warunkach bezstresowych – w nowym wydaniu 2 zupełnie nowe arkusze.