To jest fizyka NEON 7

To jest fizyka NEON 7

Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Autorzy: Marcin Braun, Weronika Śliwa

Zeszyt ćwiczeń „To jest fizyka” dla klasy 7 szkoły podstawowej umożliwia kształcenie niezbędnych umiejętności z fizyki oraz utrwalanie zdobytej wiedzy. Teraz cyfrowy zeszyt ćwiczeń w NEONbooku jest dostępny dla każdego ucznia na lekcji i w domu.

  • Ułatwia naukę rozwiązywania zadań i pomaga w przezwyciężaniu problemów matematycznych dzięki różnym typom zadań, przykładowym zadaniom krok po kroku – Policzmy razem – a także Dodatkowi matematycznemu zamieszczonemu pod kodem QR.
  • Pozwala pracować z uczniami o różnym poziomie umiejętności i wiedzy dzięki zadaniom o zróżnicowanym stopniu trudności, a także tematom dodatkowym pod kodami QR.
  • Kształci umiejętności planowania i wykonywania prostych doświadczeń dzięki ciekawym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku.
  • Ułatwia utrwalanie i sprawdzanie wiedzy dzięki elementom znajdującym się na końcu każdego z działów: Sposób na zadanie oraz Sprawdź, czy potrafisz.
  • Bogata baza ponad 150 zadań interaktywnych w NEONbooku zeszytu ćwiczeń z możliwością natychmiastowej weryfikacji odpowiedzi sprawia, że nauczanie jest atrakcyjne i efektywne.

Włącz wyższy standard nauczania. NEON

Dostęp do spójnego systemu rozwiązań edukacyjnych NEON jest możliwy w ramach oferty dotacyjnej dla serii To jest fizyka – NEON.

Strefa narzędzi
Strefa wiedzy
Strefa rozwoju

Zobacz także