Dokumentacja dostępna bez logowania!

Wszystkie potrzebne na początku roku szkolnego dokumenty, takie jak rozkłady materiału, programy nauczania i plany wynikowe, dostępne są na portalu dlanauczyciela.pl bez logowania. Zapraszamy do korzystania!

Pomoc w planowaniu, wsparcie w nauczaniu

Nowe dlanauczyciela.pl to elastyczne wsparcie zapewniające komfort na wszystkich etapach Twojej pracy – od planowania zajęć po prowadzenie lekcji, od przygotowania treści po ewaluację. W jednym miejscu są teraz dostępne najlepsze narzędzia i materiały dydaktyczne oraz zawsze aktualne informacje – dzięki temu nic Ci już nie umknie. Nieważne, czy uczysz stacjonarnie, czy online – nowe dlanauczyciela.pl jest z Tobą na wszystkich urządzeniach, we wszystkich sytuacjach i o każdej porze. Tak wygląda nowoczesna edukacja!

Narzędzia i materiały dydaktyczne w jednym miejscu

Łatwo i szybko przygotowujesz się do zajęć, bo masz zawsze pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia i materiały dydaktyczne – również te spoza portalu.

Szybki dostęp do aktualnych informacji

Jesteś na bieżąco z nowościami dzięki rozbudowanej, spersonalizowanej strefie informacyjnej, gdzie czekają na Ciebie aktualności, materiały i relacje z wydarzeń istotnych dla pracy nauczyciela.

Łatwe i intuicyjne przygotowanie do zajęć

Intuicyjnie wyszukujesz potrzebne treści, korzystając z ulepszonej wyszukiwarki, która ma tylko jedno zadanie – oszczędzić Twój czas i pomóc Ci znaleźć materiały do zajęć.

Łatwiejsze prowadzenie lekcji – także tych online

Sprawnie prowadzisz lekcje – także te online, ponieważ elektroniczne zasoby na dlanauczyciela.pl są dostosowane do zdalnych form pracy, a część materiałów została specjalnie przygotowana i oznaczona po to, aby można je było – w razie potrzeby – błyskawicznie wysłać uczniom.

Materiały i narzędzia przygotowane przez ekspertów

Masz pewność co do przekazywanych informacji, bo wiesz, że materiały i narzędzia dostępne na dlanauczyciela.pl są przygotowywane przez ekspertów, sprawdzone i merytorycznie poprawne.

Wyjście naprzeciw potrzebom uczniów ze SPE

Możesz wyjść naprzeciw potrzebom uczniów ze SPE, ponieważ otrzymujesz bezpłatne, specjalistyczne materiały ułatwiające pracę z uczniami wymagającymi szczególnego podejścia.

Dostęp tylko dla zarejestrowanych nauczycieli

Masz wyłączny dostęp do treści edukacyjnych, bo na nowe dlanauczyciela.pl mogą się dostać tylko zarejestrowani nauczyciele, którzy przeszli weryfikację telefoniczną; portal jest niedostępny dla uczniów i osób postronnych.

Zobacz także