Łatwiejsze prowadzenie lekcji – także tych online

Sprawnie prowadzisz lekcje – także te online, ponieważ elektroniczne zasoby na dlanauczyciela.pl są dostosowane do zdalnych form pracy, a część materiałów została specjalnie przygotowana i oznaczona po to, aby można je było – w razie potrzeby – błyskawicznie wysłać uczniom.

Nowa sekcja ZADANIA DO WYSŁANIA

Znajdują się tu materiały przygotowane w taki sposób, aby można było z nimi pracować w trybie online i w razie potrzeby wysłać uczniom mailem lub za pomocą dowolnego komunikatora.

Różne rodzaje materiałów w ramach nowej sekcji

Na poziomie Szkoła podstawowa klasy 4–8 są to linki do wybranych tematów z zeszytów ćwiczeń.

 

Na poziomie Szkoła podstawowa klasy 1–3 są to fragmenty ćwiczeń w formacie PDF.

Narzędzia i aplikacje pomocne w nauczaniu online

Oprócz materiałów z sekcji ZADANIA DO WYSŁANIA na portalu znajdują się również pomocne aplikacje, które można wykorzystać w nauczaniu online.

Więcej korzyści

Narzędzia i materiały dydaktyczne w jednym miejscu

Łatwo i szybko przygotowujesz się do zajęć, bo masz zawsze pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia i materiały dydaktyczne – również te spoza portalu.

Szybki dostęp do aktualnych informacji

Jesteś na bieżąco z nowościami dzięki rozbudowanej, spersonalizowanej strefie informacyjnej, gdzie czekają na Ciebie aktualności, materiały i relacje z wydarzeń istotnych dla pracy nauczyciela.

Łatwe i intuicyjne przygotowanie do zajęć

Intuicyjnie wyszukujesz potrzebne treści, korzystając z ulepszonej wyszukiwarki, która ma tylko jedno zadanie – oszczędzić Twój czas i pomóc Ci znaleźć materiały do zajęć.

Zobacz także