Łatwe i intuicyjne przygotowanie do zajęć

Intuicyjnie wyszukujesz potrzebne treści, korzystając z ulepszonej wyszukiwarki, która ma tylko jedno zadanie – oszczędzić Twój czas i pomóc Ci znaleźć materiały do zajęć.

Szybkie wyszukiwanie materiałów do zajęć

Dzięki wyszukiwarce szybko znajdziesz konkretne materiały do danego tematu, dodatkowo dowiesz się, które zasoby (z narzędzi takich jak np. generator, multiteka, multibook) można wykorzystać w ramach wybranego tematu.

Łatwe filtrowanie i segregacja materiałów

Możliwość filtrowania i segregacji materiałów pozwala na szybkie odnalezienie konkretnych materiałów w ramach poszczególnych sekcji i rodzajów materiałów.

Więcej korzyści

Łatwiejsze prowadzenie lekcji – także tych online

Sprawnie prowadzisz lekcje – także te online, ponieważ elektroniczne zasoby na dlanauczyciela.pl są dostosowane do zdalnych form pracy, a część materiałów została specjalnie przygotowana i oznaczona po to, aby można je było – w razie potrzeby – błyskawicznie wysłać uczniom.

Narzędzia i materiały dydaktyczne w jednym miejscu

Łatwo i szybko przygotowujesz się do zajęć, bo masz zawsze pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia i materiały dydaktyczne – również te spoza portalu.

Szybki dostęp do aktualnych informacji

Jesteś na bieżąco z nowościami dzięki rozbudowanej, spersonalizowanej strefie informacyjnej, gdzie czekają na Ciebie aktualności, materiały i relacje z wydarzeń istotnych dla pracy nauczyciela.

Zobacz także