Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Edukacja na czasie.

Staramy się, aby nasze rozwiązania były zawsze na czasie i w stu procentach spełniały Państwa oczekiwania. Robimy wszystko, by tak było, bo szanujemy Państwa czas, pracę i poświęcenie…

Tak jak lekarze, pielęgniarki i dyrektorzy szpitali mierzą się na co dzień z wyzwaniami zdrowotnymi doby pandemii, tak samo nauczyciele i dyrektorzy szkół dbają o skuteczność procesu nauczania w trudnych warunkach pracy zdalnej.

Chcemy o Państwa zadbać, skupić się na Was szczególnie mocno. Rozbudowaliśmy nasz program „Edukacja na czasie” nie tylko po to, aby wyposażyć Was w narzędzia i materiały ułatwiające zdalne nauczanie, lecz także po to, by zapewnić Wam solidne wsparcie psychologiczne, które wzmocni Was w trudnym czasie, oraz umożliwić Wam rozwój kompetencji pozwalających skuteczniej radzić sobie z aktualnymi wyzwaniami.

Kompleksowe wsparcie dla nauczycieli i dyrektorówNowa Era zaprasza na wyjątkowe szkolenia zorganizowane w ramach programu „Edukacja na czasie”. To moc praktycznej wiedzy w najlepszym wydaniu, którą zapewniamy przez cały rok, niezależnie od tego, czy nauka toczy się stacjonarnie, hybrydowo czy zdalnie.

Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie. Nauczyciel

Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.
Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie. Uczeń

Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym.
Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie. Dyrektor

Cykl szkoleń eksperckich opracowanych wspólnie z firmą VULCAN, specjalizującą się w zarządzaniu oświatą.
Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie. Technologia

Cykl szkoleń eksperckich zapewniający solidną dawkę inspiracji, wiedzy i praktycznych porad, które pomogą nie utonąć w oceanie edukacyjnych technologicznych nowinek i innowacji.
Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie. Nauka i relacje

Webinaria i artykuły dotyczące procesu nauczania zdalnego, w których eksperci – psychologowie i pedagodzy – dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.