Javascript is required
header image

Kariera

Pracuj z namiLubisz się rozwijać i podejmować wyzwania? Masz uczulenie na rutynę? Stanie w miejscu to nie dla Ciebie? Pomyśl o karierze z nami. Nazywamy się Nowa Era i jesteśmy liderem na rynku rozwiązań edukacyjnych dla szkół, placówek oświatowych i odbiorców indywidualnych. Wchodzimy w skład największej w Europie grupy działającej w tym obszarze - Sanoma Learning. Nasza misja to wspieranie i kształtowanie dobrej edukacji na poziomie szkół podstawowych, średnich i branżowych. Chcemy, aby dzięki naszym materiałom rozwijały się talenty, pasje i zainteresowania, a nauka zmieniała się w ekscytującą podróż. Tworzymy materiały edukacyjne, narzędzia i rozwiązania technologiczne, które mają pozytywny wpływ na miliony młodych umysłów i kształtują naszą wspólną przyszłość. Ty też możesz to robić z nami! Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać.

Zainteresowany? Sprawdź aktualne oferty pracy w Nowej Erze i innych wydawnictwach edukacyjnych będących częścią globalnej Grupy Sanoma.

Jak pracujemy i co jest dla nas ważneTo, jak pracujemy i co jest dla nas ważne, pozostaje niezmienne od lat. Działamy w sposób odpowiedzialny i oparty na szacunku wobec drugiego człowieka – uczniów, nauczycieli, dyrektorów i rodziców korzystających z naszych rozwiązań. To zarazem nasze dziedzictwo, jak i źródło inspiracji. Definiuje ono wszystko inne – od atmosfery pracy po jakość tego, co tworzymy. Najlepiej przekonaj się o tym sam!

Styl pracy

Praca w Sanoma Learning jest jak podróż, dlatego to ważne, aby było Ci z nami po drodze. Stale się doskonalimy, podejmując kolejne ciekawe wyzwania. Tu wiele będzie zależeć także od Ciebie.
Atmosfera

Wspieramy naszych pracowników. Uważamy, że każdy z nich jest ważny i wnosi do zespołu coś unikatowego. Dlatego w Sanoma Learning jesteś mile widziany taki, jakim jesteś naprawdę.
Rozwój

Wciąż idziemy do przodu i chcemy, abyś i Ty rozwijał się z nami. To podstawa satysfakcji z pracy i z życia. Twoja dociekliwość, ambicja i pasja do edukacji są nam potrzebne, aby codziennie odkrywać nowe horyzonty.
Odpowiedzialność

Edukacja to dziedziny wymagająca szczególnej odpowiedzialności. Nasze produkty mają wpływ na życie milionów uczniów, rodziców i nauczycieli. Dlatego dbamy, aby były nie tylko najwyższej jakości, ale też – stworzone z wrażliwością, wyczuciem, poszanowaniem potrzeb.
Różnorodność

Sanoma Learning to międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy jest wspierany i zachęcany do pełnego zaangażowania. Nasza demokratyczna, otwarta, inkluzywna kultura pozwoli Ci w pełni realizować Twój potencjał i czuć się u nas na swoim miejscu.

BenefityW Nowej Erze troska o pracowników ma bardzo praktyczny wymiar. Zamiast wielkich słów oferujemy konkrety. Każdemu zatrudnionemu zapewniamy wymierne korzyści i benefity, które pomagają zadbać o zdrowie, wypoczynek, edukację dzieci i inne istotne aspekty codzienności. Chcemy, abyś czuł się z nami doceniony i bezpieczny. To ważne we wspólnej podróży ku lepszej edukacji. Zobacz sam, na co możesz liczyć.

Nasze biura
Siedziba Nowej Ery w Warszawie

Nasze biuro jest częścią kompleksu Jerozolimskie Business Park i mieści się przy jednej z głównych arterii Warszawy, Alejach Jerozolimskich. Biura Nowej Ery znajdują się w budynku D.


Adres:
📍 ul. Aleje Jerozolimskie 146D, 02-305 Warszawa


Siedziba Nowej Ery w Gdańsku

Nasze biuro jest częścią kompleksu Palio Ofiice Park. To nowoczesny kompleks biurowo-usługowy powstający na terenie Stoczni Gdańskiej. Nasze biura znajdują się w budynku A.


Adres:
📍 Marynarki Polskiej 197, 80-557 Gdańsk

Aktualne oferty pracySprawdź aktualne oferty pracy w Nowej Erze i innych wydawnictwach edukacyjnych będących częścią globalnej Grupy Sanoma.

KontaktMasz pytania? Skontaktuj się z nami

Napisz do nas: praca@nowaera.pl