Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Wiedza i rozwój

Edukacja to ciągły rozwój. Nowa wiedza pomaga usprawnić proces edukacyjny, inspiruje, służy nauczycielom, dyrektorom i uczniom, a także rodzicom. W Nowej Erze dbamy o to, abyś miał dostęp do przystępnie podanych, logicznie uporządkowanych, eksperckich treści merytorycznych. Jako jedyne wydawnictwo edukacyjne kładziemy też duży nacisk na wsparcie psychologiczne, a nasza baza tego typu materiałów wciąż się powiększa o aktualne, ważne tematy i zagadnienia. Przeszukaj nasze darmowe webinary, artykuły i kalendarium wydarzeń – na pewno znajdziesz tu mnóstwo dla siebie!
Dowiedz się więcej

Wsparcie psychologiczne

Zgromadziliśmy i uporządkowaliśmy najlepsze webinaria, artykuły, e-booki i inne materiały z dziedziny wsparcia psychologicznego. Dobra komunikacja, budowanie relacji, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, udzielanie mądrego wsparcia, wiedza o mózgu dziecka i nowych technologiach w służbie edukacji – to tylko niektóre z licznych, przeciekawych zagadnień tu poruszanych i ekspercko rozwijanych.
Dowiedz się więcej

Strefa inspiracji

Zbiór filmów, z których każdy stanowi „pigułkę” wiedzy: doskonali kompetencje merytoryczne i „miękkie”, poszerza wiedzę o wychowaniu, uczeniu się i nauczaniu, inspiruje nowymi ideami.
Dowiedz się więcej

Webinaria

Niezależnie od tego, czy uczysz w szkole, czy zdalnie lub hybrydowo, webinaria są zawsze jednym z najbardziej wartościowych narzędzi do doskonalenia własnej pracy. Właśnie dlatego – z myślą o potrzebach nauczycieli – zebraliśmy nagrania naszych ekspertów dotyczące zarówno dydaktyki poszczególnych przedmiotów, jak i zagadnień psychologicznych oraz nauczania online. Znajdziecie tu również retransmisje z organizowanych przez nas wykładów i konferencji.
Dowiedz się więcej

Kalendarium spotkań

Weź udział w spotkaniach z Nową Erą
Dowiedz się więcej

Programy edukacyjne

Nowa Era aktywnie wspiera i współtworzy inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju najwyższej jakości edukacji. Nie zapominamy także o lokalnych społecznościach. Wierzymy, że czasem wystarczy odrobina inspiracji i wiary w możliwości, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Razem możemy więcej!
Dowiedz się więcej

Przedszkole na czasie

Przestrzeń, w której znajdziecie materiały stworzone przez ekspertów specjalnie dla nauczycieli przedszkola.
Dowiedz się więcej

Edukacja na czasie

Wyjątkowe szkolenia zorganizowane w ramach programu „Edukacja na czasie”. To moc praktycznej wiedzy w najlepszym wydaniu, którą zapewniamy przez cały rok, niezależnie od tego, czy nauka toczy się stacjonarnie, hybrydowo czy zdalnie.
Dowiedz się więcej

Szkoła średnia bez tajemnic

Informacje i porady, które pomogą wybrać dobrą szkołę ponadpodstawową, dostać się do niej, a następnie skutecznie przygotować się do matury. Z nami przejdziesz drogę od testu ośmioklasisty do egzaminu dojrzałości!