Javascript is required
Przejdź do treści głównej
header image

Wychowanie przedszkolne

Sięgnij po materiały dydaktyczne i publikacje, które umożliwią przedszkolakom wszechstronny rozwój, przygotują je do szkoły, rozwiną i rozbawią. W naszej ofercie znajdują się materiały do pracy z grupami w każdym wieku – od maluchów do starszaków – a także do pracy z grupami mieszanymi oraz do prowadzenia zajęć indywidualnych. Bo w Nowej Erze wszystkie dzieci są ważne, a nauczyciele wychowania przedszkolnego otrzymują na bieżąco wsparcie, jakiego potrzebują! 

Serie edukacyjneE-rozwiązaniaSprawdź

Tyci Tukan i przedszkolaki

Zestaw materiałów edukacyjnych uzupełniony interaktywnymi ćwiczeniami, filmami i piosenkami stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym, podzielony na trzy poziomy: I,II, III, uzupełniony zajęciami na temat emocji.
Sprawdź

Balon Blum

Bezpieczne gry dla dzieci 3-4-letnich oraz 5-6-letnich. Interaktywni bohaterowie – Baj i Bajeczka wędrują wraz z dziećmi przez kolorowe krainy, pomagają potrzebującym, a przy okazji rozwijają kompetencje językowe, matematyczne, komunikacyjne, technologiczne.
Sprawdź

Mobi Blum

Siedem gier edukacyjnych dla przedszkolaków, stworzonych przez ekspertów wychowania przedszkolnego. Idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości dzieci.