Kim jesteśmy

Nowa Era to więcej niż nazwa – to pomysł na przyjazną i skuteczną edukację. To świeże spojrzenie na metodykę pracy z dziećmi i młodzieżą. To innowacyjne podejście, które przekonało tak wielu wymagających nauczycieli, dyrektorów i rodziców, że warto postawić na najwyższą jakość i skuteczne rozwiązania. To tysiące publikacji, które pomagają wnosić wiedzę, nowe kompetencje i uśmiech do klas i domów w Polsce. To setki tysięcy przedszkolaków i uczniów, dla których nasze publikacje stały się kluczem do fascynującego świata edukacji. To wartość, która inspiruje nas w codziennej pracy.

Grupa Nowa Era

Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. Ofertę Grupy Nowa Era uzupełniają nowoczesne rozwiązania informatyczne, oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą (firma VULCAN) oraz produkty z obszaru specjalnych potrzeb edukacyjnych, w tym popularna seria eduSensus (dotychczas firma Young Digital Planet).

Nowa Era to również wydawca najstarszego w Europie czasopisma literackiego dla najmłodszych „Świerszczyk”.

Jesteśmy  liderem nie tylko w skali swojej działalności, ale przede wszystkim w obszarze najwyższej jakości rozwiązań edukacyjnych. Nasze publikacje można znaleźć niemal w każdym szkolnym tornistrze. Towarzyszą one uczniom od początku ich przygody z książką aż do najważniejszego egzaminu – matury.

Nowa Era w liczbach

Nr 1 Jesteśmy największym wydawcą edukacyjnym w Polsce

Ponad 20 mln naszych publikacji można znaleźć w tornistrach uczniów w Polsce

Ponad 230 tys. nauczycieli korzysta z naszych rozwiązań cyfrowych za pośrednictwem konta Moja Nowa Era

Mamy w ofercie ponad 3 400 publikacji

Zarząd

Działamy zespołowo

Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, pozytywna energia – to cechy, które nas łączą. Ale jest jeszcze coś: pasja i otwartość. Dlatego zawsze uważnie wsłuchujemy się w opinie nauczycieli, dyrektorów, ekspertów,  rodziców, a także uczniów. Razem tworzymy rozwiązania edukacyjne na miarę XXI wieku.

Nasze biura

Siedziba Nowej Ery w Warszawie

Nasze biuro jest częścią kompleksu Jerozolimskie Business Park i mieści się przy jednej z głównych arterii Warszawy, Alejach Jerozolimskich. Biura Nowej Ery znajdują się w budynku D.

Adres:
📍 ul. Aleje Jerozolimskie 146D, 02-305 Warszawa 

Siedziba Nowej Ery w Gdańsku

Nasze biuro jest częścią kompleksu Palio Ofiice Park. To nowoczesny kompleks biurowo-usługowy powstający na terenie Stoczni Gdańskiej. Nasze biura znajdują się w budynku A.

Adres:
📍 Marynarki Polskiej 197, 80-557 GdańskInformacje o spółce

Nowa Era Spółka z o.o.,
Aleje Jerozolimskie 146D, 02-305 Warszawa
tel. +48 22 570 25 80, faks +48 22 570 25 97, www.nowaera.pl
NIP 527-13-74-376, REGON 012186107, KRS 0000031950
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy 627 900 PLN
Nr konta: ING Bank Śląski S.A. 96 1050 0086 1000 0090 3038 1868

Inspektor Danych Osobowych: Riikka Turunen, bezpieczenstwo@nowaera.pl

Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2021

Informacja o realizowanej strategii podatkowej 2020

Zobacz także